Skocz do zawartości
Slawo320

Poszukujemy sponsora.

Polecane posty

Witajcie.

Bez obwijania w bawełnę. Aktualny sponsor nie odzywa się, więc nasz projekt nie może wypalić w najbliższym czasie.

Aktualnie są wakacje, wszyscy dobrze o tym wiedzą, więc to jest dobry czas, na rozkręcenia czegoś dobrego, może nie unikalnego, ale dobrego.

Generalnie, projekt opiera się na stworzeniu sieci serwerów gier MMORPG i innych.

W skład gier wchodzą aktualnie: MineCraft, Metin2, Tibia , w przyszłości Lineage2, Diablo, Terraria.

Większość was pewnie pomyśli, a co to jest? gry online, dla dzieci, nie da się zarobić, a tu się niestety mylisz.

Generalnie, przy nie dużym wkładzie finansowym, można uzyskać dobre efekty zarobku!

Jesteśmy ekipą, która zna się na każdej grze, którą będzie "oferować" , w ekipie posiadamy administratora serwerów, administratora każdej gry i innych "budowniczych" (czyt. skrypty, mapy itd).

Nie kładziemy nic na pieniądze, kładziemy na jakość i grywalność. Chcemy być unikalni.

 

Za małolata prowadziłem kilka serwerów gier, które wypaliły, m.in. Metin2 (Triadica), Tibia, MappleStory.

Metin zarabiał ponad 10 tysięcy, Tibia troszkę mniej, czyli około 6-7 tysięcy. Wszystko mam udokumentowane ze screenów z dotpay.pl.

Chętnym podeślę screeny z dotpay na PW.

 

Serwer minecraft'a prowadzimy nie cały miesiąc, lecz mamy dobrą ekipe, nie ma crashów. Zapraszam. http://craftx.pl.

Jak wszyscy dobrze wiemy, minecraft to świeża gra, więc przy aktualnym nakładzie pracy, można zdobyć renomę, graczy, a zarazem pieniądze.

 

Czego oczekujemy od sponsora?

- serwerów dedykowanych (lok. polska, niemcy)

- pieniędzy na reklamę

- sumienność, sprawiedliwość.

 

Co my oferujemy?

- coś dobrego, nie unikalnego, ale naprawdę dobrego

- dobre zarobki (dzielić się będziemy, ale po czasie)

- dobrą, miłą, subiektywną ekipe.

W przyszłości, możemy podpisać umowę.

 

Wszystkich chętnych, zapraszam :

PW

e-mail: slawomir.kaszuba@gmail.com

 

P.S: Nie jesteśmy dziećmi, wyszło jak wyszło, mieliśmy wszystko dogadane , ale sponsor nagle znikł. To nie jest wina naszego zachowania, czy czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za małolata prowadziłem kilka serwerów gier, które wypaliły, m.in. Metin2 (Triadica), Tibia, MappleStory.

Metin zarabiał ponad 10 tysięcy, Tibia troszkę mniej, czyli około 6-7 tysięcy. Wszystko mam udokumentowane ze screenów z dotpay.pl.

Czego oczekujemy od sponsora?

- serwerów dedykowanych (lok. polska, niemcy)

- pieniędzy na reklamę

 

Bez obwijania w bawełnę.

I to chyba tyle na ten temat :D

 

Dobry humor na koniec dnia nie jest zły :) rozumiem, że z tych 10k + 6-7k ledwo na bułki starczyło, więc szukacie sponsora na serwer i reklamę. No w sumie by sie zgadzało, serwery są strasznie drogie. Z 17k ciężko je opłacić, nie wspominając, że jeszcze na życie musi coś zostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że was temat bardzo śmieszy.

Drogi Miłoszu,

17 k ,było rok temu. Teraz jest 2011 rok i nie jest tak ładnie jak było.

Wszystkie pieniądze pakowaliśmy w utrzymanie serwerów, więc dochody też nie były takie, jakie są.

 

Wszystkich którzy chcą drwić z tego tematu, proszę o nie pisanie w tym temacie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, inflacja w górę, bułki drogie..

 

Liczmy, że mieliście 4 serwery. Biorąc pod uwagę np hetznera - a zaszelejemy i weźmiemy EQ8, czyli jakieś 360 zł. Chyba, że rzuciliście się na kimsufy za 260 zł ze starej oferty. No ale ok, bierzemy pod lupke droższą wersje, a co tam, 17k mamy to stać nas. 360 x 4 wychodzi kole 1400 zeta. Jeśli przyjąć, że 17k robiliście w miesiącu, to 17 000 - 1400 to jest 15 600. No to pochwal się w co pakowaliście 15 koła. No ale rozumiem, taki psi grosz to ledwo na bilet miesięczny w komunikacji miejskiej starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cukier! To on zawinił!

 

Miłosz zrobił tutaj piękne podsumowanie tematu. Ciekawe co na to autor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Odkładali na bilety do szkół :) Teraz ZTM podnosi ceny o 40% więc może być ciężko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee... a może 10 patoli, ale rocznie?

Wątpie, bo co to za robienie biznesu i chwalenie się, że jest 17k, skoro wszystko poszloby na serwery. Poza tym.. nawet jakby przyjąć, że 17k w roku, to spora część naszego społeczeństwa nie zarabia takiej kwoty w miesiącu. A gdzie tu kupić cukier.

 

Z linka podanego przez hdmagc

Odrazu myślicie, że grał w Tibie, to noob ?

I zaraz mi sie skojarzyło z

36535.jpg

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki.

Miło mi, że macie się z kogo pośmiać ;)

Nie macie za grosz jakiegokolwiek podejścia do człowieka, zrozumienia go.

Czy to źle , że coś takiego napisałem? W końcu mamy chyba wolną polskę, demokrację, czy się mylę.?

 

Przykro Mi, że mamy takich rodaków.

 

Pozdrawiam,

Proszę o zamknięcie tematu.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki.

Nie ma za co, ździebko prawdy nie zaszkodzi.

 

Nie macie za grosz jakiegokolwiek podejścia do człowieka, zrozumienia go.

Czy to źle , że coś takiego napisałem? W końcu mamy chyba wolną polskę, demokrację, czy się mylę.?

Czemu piszesz, że nie mamy? Coś źle policzyłem? Nawet nie nawiązałeś do tych wyliczeń. Wiesz ile to jest kasy 17k miesięcznie dla dziecka? W roku 204k. Jako dziecko wyobrażasz sobie taką gotówkę? To sobie wyobraź, że 17 rodzin musi przeciagnąć za tą kase cały rok. A Ty sie jeszcze podpierasz screenami z DP. Chwalisz się, że tyle było z serwerów i jeszcze sponsorów szukasz. No nie próbuj pisać, że przeżarłeś 200 patoli w zeszłym roku. Albo przechlałeś. Albo wydaleś w burdelu. Powinieneś mieć nauke w głowie, a nie robienie biznesików. Potem gadają w wiadomościach, że 25% uczniów nie zdało matury.

 

Przykro Mi, że mamy takich rodaków.

Dokładnie...

Jak już Devil pisał, raczej będą problemy z legalnością. Czyli to najzwyklejsza kradzież. Tak jak wszelkie zakładanie krzaków itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o przeniesienie tego tematu do kosza.

Niestety , nikt nie pomógł.

 

Pozdrawiam i proszę nie pisać w tym temacie już,

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

A tak w ogóle to podatek odprowadziłeś od takiego wzbogacenia? :D

 

Bo może te 15k poszło na jakąś karę za niepłacenie :D

 

 

Ogólnie chyba temat do zamknięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na jaką cholerę piszesz że mamy wolne słowo, wolną Polskę i demokrację ? :)

 

Chcę pisać to będę :)

 

 

 

Proszę zauważyć, że ja tylko proszę o to.

Pozdrawiam.

Temat do zamknięcia i przeniesienia do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz kupic pare ton cukru czy barylek ropy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat może i wyczerpany, ale myślę, że dobrze by było jak zostanie gdzieś na forum w formie informacyjnej dla osób szukających sponsoringu dla biznesu zarabiającego kilkanaście tysięcy miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki.

Miło mi, że macie się z kogo pośmiać ;)

Nie macie za grosz jakiegokolwiek podejścia do człowieka, zrozumienia go.

Czy to źle , że coś takiego napisałem? W końcu mamy chyba wolną polskę, demokrację, czy się mylę.?

 

Przykro Mi, że mamy takich rodaków.

 

Pozdrawiam,

Proszę o zamknięcie tematu.

 

 

 

Źle zacząłeś temat. Nikt nie będzie chciał robić biznesów z osobą która nie potrafi się obchodzić z kasą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle zacząłeś temat. Nikt nie będzie chciał robić biznesów z osobą która nie potrafi się obchodzić z kasą...

Albo nie zna jej wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwer minecraft'a prowadzimy nie cały miesiąc, lecz mamy dobrą ekipe

Banda niewyżytych dzieciaków spamujących gdzie się da linkiem do waszego forum? To zapomniałeś dodać?

 

- dobrą, miłą, subiektywną ekipe.

Przedział wiekowy 11-13 lat?

 

 

Niezłe jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Banda niewyżytych dzieciaków spamujących gdzie się da linkiem do waszego forum? To zapomniałeś dodać?

 

 

Przedział wiekowy 11-13 lat?

 

 

Niezłe jaja.

 

Chyba zapomniałeś, że oprócz ekipy sa tak, że gracze.

Ekipa napewno nikomu nie spamowała linkami, bo nie było takiej potrzeby.

 

Przedział 11-13 lat? To się grubo mylisz.

Pozdrawiam.

 

Temat do zamknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze raz temat do zamknięcia bo chyba nikt nie zrozumiał :D

Albo z dwa razy, ewentualnie trzy, w porywach do czterech. Maksymalnie pięć. Szóstego już nie pisz.

 

Przecież możesz się bronić przed naszymi atakami. Tak ciężko podać wiarygodne potwierdzenie,

że zarobiłeś tyle kasy? Dlaczego nie przedstawisz na co wydałeś tyle gotówki?

 

Chyba zapomniałeś, że oprócz ekipy sa tak, że gracze.

... a tutaj chyba mamy błąd. :]

Edytowano przez Shk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Wystarczy SS / Zdjęcie / Skan paragonów/faktur/wyciągów :)

 

 

Napisz 6 razy to wątek pójdzie do kosza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×