Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pikatchu

[wirtualny] Dobry hosting na stronę

Polecane posty

Witam

Szukam dobrego hostingu na stronę internetową. W internecie trafiłem na ofertę firmy freshgroup, ciekawie się przedstawia 2GB za 49 zł, to jak dla zwykłej strony www w sam raz.

Co sądzicie o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W internecie trafiłem na ofertę firmy freshgroup, ciekawie się przedstawia 2GB za 49 zł, to jak dla zwykłej strony www w sam raz.

 

Podają ceny NETTO. Dolicz do tego 23% VATu.

 

 

Ja mogę polecić coś z oferty Hitme.pl, a konkretniej pakiet Home za 59zł/rocznie BRUTTO.

Odezwij się do mnie na PW to udzielę rabat w wysokości 10% na hosting na wszystkie okresy rozliczeniowe.

Hosting oparty o Litespeed, więc różnicę w szybkości ładowania stron między Apache można odczuć.

Sam mam opłacone 2 pakiety i działa dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nikt ;) Lub poprostu przedstawiciela tej firmy nie ma na tym Forum :P (co już jest minusem ;) )

 

Ja polecam Unixstorm.org - nic lepszego nie znajdziesz - cena ceną ale jakość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy jest ktoś, kto korzysta z usług właśnie tej firmy, o którą się pytałem ?

 

Tu masz trochę opinii o tej firmie: KLIK

 

Lepiej wybierz ofertę jakiejś innej firmy. Od siebie polecam UnixStorm.org, UPHost.pl oraz MZone-net.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ale opinia jest sprzed kilku lat, więc chyba raczej to ma się ni jak do dzisiaj, poza tym jakieś wytłumaczenie tam mają, więc ocena raczej jak dla mnie nie jest obiektywna. Stąd też moje pytanie się tutaj pojawiło, bo również o tym czytałem. Jeżeli chodzi o cenę, to jestem zdania że oferty "prawie za darmo" do mnie nie przemawiają, dlatego też nie chciałem czegoś najtańszego, bo to wiąże się raczej z słabą jakością usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ale opinia jest sprzed kilku lat, więc chyba raczej to ma się ni jak do dzisiaj, poza tym jakieś wytłumaczenie tam mają, więc ocena raczej jak dla mnie nie jest obiektywna. Stąd też moje pytanie się tutaj pojawiło, bo również o tym czytałem. Jeżeli chodzi o cenę, to jestem zdania że oferty "prawie za darmo" do mnie nie przemawiają, dlatego też nie chciałem czegoś najtańszego, bo to wiąże się raczej z słabą jakością usług.

 

Mylisz się - wszystko zależy od strategii firmy. Podejrzanie mogą wyglądać oferty firm nowych, które dopiero zaczynają "przygodę" z tym biznesem. W naszym przypadku oferta altblue.pl jest z założenia tańszą alternatywą dla group5.pl - ale ci sami ludzie odpowiadają za obie marki, a marka group5.pl jest na rynku już 4 rok, altblue.pl 3 rok. Klienci nie narzekają na jakość usług i obsługi więc ten model cena/jakość usługi się sprawdza.

 

Twierdzenie niska cena = niska jakość mija się z rzeczywistością bardzo często.

 

PS czy tylko ja mam takie odczucie, że ten temat jest typowo promocyjnym freshgroup?

Edytowano przez Vogan (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

PS czy tylko ja mam takie odczucie, że ten temat jest typowo promocyjnym freshgroup?

 

Wątpie, a jeśli tak to nie lepiej wstawić ofertę do odpowiedniego działu ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×