Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kashana

domena z eurodns.com

Polecane posty

Witam

 

mam domene dziendobry.be zarejestrowaną za free na eurodns.com i za cholere nie mam pojęcia jak i co z tym zrobić :)

to moja pierwsza domena w ogóle i chciałem z niej skożystać.

dzięki za pomoc :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi, jeżeli posiadasz konto www to poproś administratora o podpięcie domeny do Twojego konta. Pozdrawiam.

 

 

ps. jeżeli korzystasz z jakiegoś panelu, to powiec jakiego, to Cię poprowadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak.. mój błąd...

mam:

[*]Wersja cPanel 10.8.1-RELEASE-15

[*]Wersja cPanel Pro 1.0 (RC36)

 

tak bynajmniej pisze :) [hyhy]

 

aha.. i jak wejde w "Domeny zaparkowane" [jedno pole do wypełnienia] i wpisze w "Nazwa nowej domeny" dziendobry.be to nie tworzy mi żadnego folderu w public_html [bo gdzieś zasłyszałem ze tak powinno być]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łoł ... wybierz opcje "Domeny podpięte", w polu "Nazwa nowej domeny" daj nazwe domeny, nacisnij TAB, zrobi Ci się uzytkownik nowydzien, wpisz obojetnie jakie haslo i daj DODAJ. Folder public_html powinien być umieszczony na Twoim koncie, na pewno jest. "W nim" znajduje sie Twoja domena. Mozesz rowniez ustawić przekierowanie tej domeny. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz sobie zdałem sprawe jaki ja głupi jestem.. no ok

a co dalej? wrzuciłem już tam plik index.html

 

no ale na koncie na eurodns.com też coś trzeba powpisywać i poustawiać bo domena: dziendobry.be nadal przekierowuje do strony katalogu eurodns.com

wiem że potrzeba IP i DNS`y ale jak je zdobyć skoro admin w ogóle nie odpisuje na maile :|

 

http://www.npi.jhost.pl/images/mojadomena.gif [ilustracja z panelu na eurodns.com]

 

Wysłany Czw Sty 05, 2006 7:12 pm:

 

teraz zauważyłem:

Bind reloading on server37 using rndc zone: [npi.jhost.pl]Bind reloading on ns1 using rndc zone: [npi.jhost.pl] Bind reloading on ns2 using rndc zone: [npi.jhost.pl] Subdomena, dziendobry-be.npi.jhost.pl została dodana.

dziendobry.be is already configured.

 

 

Removed Entry from httpd.conf Subdomena, dziendobry-be.npi.jhost.pl została usunięta.

 

dziendobry.be nie mogła zostać utworzona subdomena dziendobry-be.npi.jhost.pl również nie została utworzona

 

Co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest namieszane ... sprobuj usunąć domene i dodać ją jeszcze raz. Jeżeli błąd nadal będzie sie pojawiać, administrator powinien się tym zająć. To kwestia paru minut. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×