Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Matmaxalez

2 Systemy CPM

Polecane posty

Gość Matmaxalez

Witajcie ;-)

 

Chciałbym Wam zaprezentować dwa systemy CPM (płaca za wyswietlenia ale rowniez za kliki).

 

Zawsze uzywalem cpmprofit (ref) i zyski nie były zbyt wielkie (licza tylko wyswietlenia z Polski) i nie myslalem pisac wam o nich, ale cos (jak dla mnie) dziwnego sie zdrzylo :P.

 

A wiec dzisiaj wczesnie rano (gdzies okolo 3h) poznałem ymads.com (ref). Stron nie trzeba dodawać zeby administracja zaakceptowała co jak dla mnei jest wielkim plusem ( w cpmprofit było trzeba, i w week end nie pracuja, to jak sie dodalo w piatek wieczorem to do poniedzialku było trzeba czekac).

 

Wstawilem reklamy na jedna ze swoich stron, i zobaczyłem ze maja duze stawki (w ciagu dnia sie roznia, gdy sie rejestrowałem, to bylo 0,32 $ a teraz jest 0,70 $) i jak dla mnie duza sumke zarobiłem do teraz (1,66 $ - wiem moze niektorzy sie usmiechna, ale w cpmprofit te zarobki sa niskie, jezeli sie ma malo wyswietlen). Ale pare godzinek temu, wchodze zobaczyc ile zarobilem na cpmprofit i co widze??? Wzrost zarobkow o 400% (inaczej -/+ 4x wiecej) niz zanim dalem reklamy ymads.

 

Wiedzialem ze cpmprofit uzywa roznych algorytmow itp aby ustawiac stawke indywidualnie dla kazdego klienta (np. umiejscowienie reklamy im wyzej na stornie, tym wiekszy zarobek) ale to mnie zdziwilo ze patrza czy jest konkurencja, i placa wiecej. Moziliwe ze to mily zbieg okolicznosci, i tylko na dzis taki wzrost jest ale chcialem wam to opisac.

 

35686222268214576740.png

59212907308684599819.png

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×