Skocz do zawartości
Arkadiusz N

VPS + DirectAdmin

Polecane posty

Taniej i lepiej... Hmmm... Mnie w tej ofercie najbardziej zastanawia jeden punkcik: "Usługa administracji serwerem". Ciekawe jaki jest zakres tej administracji. Sądząc po cenie, raczej niewielki...

W vihost.pl masz VPSa z 1GB RAM/2GB burst, 35GB miejsca, 1TB transferu za 40 zł netto + 25 zł netto za DA, w sumie wychodzi 79,95 zł brutto. Firma raczej porządna, więc o jakość bym się nie martwił. Jednak w tym pakiecie nie ma "administracji", więc na papierze/stronie oferta BH bije wszystkie inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej za vihost to ja już podziękuję. Nie polecam nikomu ich usług. Miałem trochę problemów z nimi wcześniej, nie wiem jak teraz jest. Co do tego B-H to wysłałem właśnie zapytanie o tą administrację na emaila ich. Informacjami podzielę się tutaj z wami w temacie.

 

Ma ktoś jakieś ciekawe propozycje jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z oferty Hitme cały czas obecnie też korzystam. Lecz szukam czegoś z licencją Direct Admin. Chyba że jest jakiś tani pakiet DA też wraz z VPS'em.? A jak wygląda sama licencja na DA? Gdzie polecacie takową zakupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie propozycje. Na dniach z czegoś skorzystam.

 

Tymczasem tak jak obiecałem dla tych co są ciekawi wliczonej administracji VPS'em w B-H

 

3. Na czym polega usługa administracji wliczona w cenę VPSa? Czy jak mi się coś popsuje albo coś będę potrzebował, to mogę liczyć na darmową naprawę itp.?

 

Jeżeli coś nie będzie działało lub będzie potrzeba doinstalowania dodatkowego oprogramowania/modułów itp wystarczy zgłosić nam i to naprawimy/zainstalujemy.

W tym założeniu końcowy użytkownik nie musi posiadać wiedzy administracyjnej - wszystko my mamy wykonać.

 

Pozdrawiam.

Edytowano przez Arkoso (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i tak lepszej oferty nie znajdziesz - a B-H polecam.

 

Miałem tam VPSa ponad rok - szkoda ze z Superhost zrezygnowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×