Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ownede

[Hosting WWW] z działającym ImageMagick .PDF -> .JPG

Polecane posty

Witam, szukam hostingu na którym będę mógł tworzyć miniaturki plików .PDF za pomocą ImageMagick.

Mogłem poprzednio na * Firma nie uzyskała akceptacji WHT *, ale niestety teraz wyskakuje błąd, tak samo na UnixStormie.

 

Błąd, który występuje:

Fatal error: Uncaught exception 'ImagickException' with message 'Postscript delegate failed `/xxx/totalbygg.net/docs/151.pdf': @ error/pdf.c/ReadPDFImage/663' in xxx/totalbygg.net/admin/actions/addref.php:56 Stack trace: #0 xxx/totalbygg.net/admin/actions/addref.php(56): Imagick->__construct('/home/kacperoo/...') #1 {main} thrown in xxx/totalbygg.net/admin/actions/addref.php on line 56

 

Serwer planuje kupić z góry na rok.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przetestuj ten skrypt na lh.pl, wg ich wyciągu z phpinfo mają:

Włączony imagick 3.0.1, z klasami:

Imagick, ImagickDraw, ImagickPixel, ImagickPixelIterator

 

I dozwolonymi formatami:

A, AI, ART, ARW, AVI, AVS, B, BMP, BMP2, BMP3, C, CAPTION, CIN, CIP, CLIP, CMYK, CMYKA, CR2, CRW, CUR, CUT, DCM, DCR, DCX, DFONT, DJVU, DNG, DOT, DPS, DPX, EPDF, EPI, EPS, EPS2, EPS3, EPSF, EPSI, EPT, EPT2, EPT3, EXR, FAX, FITS, FRACTAL, FTS, G, G3, GIF, GIF87, GRADIENT, GRAY, HISTOGRAM, HTM, HTML, ICB, ICO, ICON, INFO, IPL, JNG, JP2, JPC, JPEG, JPG, JPX, K, K25, KDC, LABEL, M, M2V, MAP, MAT, MATTE, MIFF, MNG, MONO, MPC, MPEG, MPG, MRW, MSL, MSVG, MTV, MVG, NEF, NULL, O, ORF, OTB, OTF, PAL, PALM, PAM, PATTERN, PBM, PCD, PCDS, PCL, PCT, PCX, PDB, PDF, PEF, PFA, PFB, PFM, PGM, PGX, PICON, PICT, PIX, PJPEG, PLASMA, PNG, PNG24, PNG32, PNG8, PNM, PPM, PREVIEW, PS, PS2, PS3, PSD, PTIF, PWP, R, RAF, RAS, RGB, RGBA, RGBO, RLA, RLE, SCR, SCT, SFW, SGI, SHTML, SR2, SRF, STEGANO, SUN, SVG, SVGZ, TEXT, TGA, THUMBNAIL, TIFF, TIFF64, TILE, TIM, TTC, TTF, TXT, UIL, UYVY, VDA, VICAR, VID, VIFF, VST, WBMP, WMF, WMZ, WPG, X, X3F, XBM, XC, XCF, XPM, XV, XWD, Y, YCbCr, YCbCrA, YUV

 

Pośród nich jest PDF, więc możliwe że da rade. :)

 

Ewentualnie jak chcesz mogę przetestować za Ciebie, o ile prześlesz mi ten plik np na pw, uruchomie go i pokaże. ;)

Edytowano przez Maciek_& (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam hostingu na którym będę mógł tworzyć miniaturki plików .PDF za pomocą ImageMagick.

Mogłem poprzednio na * Firma nie uzyskała akceptacji WHT *, ale niestety teraz wyskakuje błąd, tak samo na UnixStormie.

 

Błąd, który występuje:

Fatal error: Uncaught exception 'ImagickException' with message 'Postscript delegate failed `/xxx/totalbygg.net/docs/151.pdf': @ error/pdf.c/ReadPDFImage/663' in xxx/totalbygg.net/admin/actions/addref.php:56 Stack trace: #0 xxx/totalbygg.net/admin/actions/addref.php(56): Imagick->__construct('/home/kacperoo/...') #1 {main} thrown in xxx/totalbygg.net/admin/actions/addref.php on line 56

 

Serwer planuje kupić z góry na rok.

 

Pozdrawiam.

 

http://altblue.pl - nie powinno być problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przetestuj ten skrypt na lh.pl, wg ich wyciągu z phpinfo mają:

Włączony imagick 3.0.1, z klasami:

Imagick, ImagickDraw, ImagickPixel, ImagickPixelIterator

 

I dozwolonymi formatami:

 

 

Pośród nich jest PDF, więc możliwe że da rade. :)

 

Ewentualnie jak chcesz mogę przetestować za Ciebie, o ile prześlesz mi ten plik np na pw, uruchomie go i pokaże. ;)

To o czym piszesz nie jest żadnym wielkim wypasem, tylko standardem, sam mam kilka różnych serwerów - część instalowałem sam, część była instalowana przez różnych adminów i zawsze była ta sama konfiguracja.

 

Co do tworzenia miniatur, to ciekaw jestem z jakiego skryptu korzysta autor zapytania. Sam stosowałem sztuczkę polegającą na wywołaniu polecenia convert za pomocą exec("convert plik.pdf plik.jpg") - niezbędny do tego był GhostScript. Możliwe, że tu właśnie coś przestało działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrypt działa na UnixStorm.org, Panowie poradzili sobie lada moment, niestety u Adama, którego bardzo chwaliłem na rozwiązanie czekałem ponad 2 i pół tygodnia i chyba się nie doczekałem.

 

Skrypt prosty:

$im = new imagick(ROOT_DIR."docs/".$sql -> id.'.pdf[0]');
$im -> setImageFormat("jpg");
$im -> thumbnailImage(THUMB_WIDTH, THUMB_HEIGHT);
$im -> writeImage(ROOT_DIR."docs/".$sql -> id.'.jpg');
$im -> clear();
$im -> destroy();

 

Do zamknięcia,

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×