Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xorg

NK upodabnia się do Facebooka

Polecane posty

Hi,

 

dziś na nk został zaprezentowany nowy header wraz z menu, mający na celu przypominać ten facebookowy. Co o tym myślicie?

 

Wg mnie wygląda to strasznie, prawdziwa amatorka. Stracili od pewnego czasu przez masę nieprzemyślanych reklam, ograniczeń i durnych dodatków userów na rzecz FaceBooka, a teraz na siłę próbują ich przekonać że są lepszym portalem. Szkoda tylko że to ich upodabnianie się nawet im nie wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

No jak header zmienili to powinni od razu footer tez zmienić, dodając wiaderko na wymiociny.... (inne zastosowania mile widziane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co ja myślę?

Mnie najbardziej cieszy fakt, że zanotowano obniżenie ilości userów na fb, jednak nie był to idealny sposób na zapełnienie próżności ludzkiej... uffffffffffff

Giń, fb!

Nk to nasze, to niech sobie trwa... szkoda, że kopiują z syfbuka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ale to już od jakiegoś czasu jest takie kopiowanie... Np. śledzik... Przecież takie samo jest na FB "o czym myślisz" a jeszcze wcześniej takie coś było na gronie.

 

Z NK nie korzystam od roku

Z grona od 6 lat lub więcej

Z FB to kiedyś korzystałem bo grałem w FarmVille i ostatnio od paru miesięcy zacząłem korzystać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby ktoś z was miał serwis gdzie chociaż 2 miliony "pokemonów" wydaje fortuny na jakieś gadżety to byście nie pier***ili takich głupot ;)

 

http://www.alexa.com/siteinfo/nasza-klasa.pl

http://www.alexa.com/siteinfo/nk.pl

 

Myślę że bardziej boli spadek ilości odsłon, który do tej pory się utrzymuje. Tak dalej pójdzie, to zabraknie też i tych "pokemonów kupujących głupoty", więc zanim użyjesz agresywnych słów przemyśl co mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×