Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
magyar

Mam dylemat, które konto wybrać

Polecane posty

Witam

mam dylemat, potrzebuje konta resellerskiego dla siebie i paru znajomych na kilkanascie serwisów www, które z poniższych polecicie :shock:

INTEN.PL

AIKMEDIA.COM

TANI-HOSTING.NET

GOODHOST.PL

SERVERS4YOU.PL

może macie jeszcze inne propozycje

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zasade, wybieram tylko te firmy które specjalizują się w danej dziedzinie. Wole zapłacić więcej i mieć pewność że wszystko będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inten.pl - Opłaty dodatkowe, dużo drożej niż w servers4you.pl . W opłatach na rok lepiej wypada servers4you.pl bo nie płacisz za 12 tylko za 10 miesięcy. Brak jakichkolwiek uwag o tym hostingu...

 

Tani-hosting.pl - Sam dział kontakt dla mnie jest śmieszny. Żadnych numerów telefonów, brak jakichkolwiek informacji o administratorze serwera. Tylko i wyłącznie kontakt e-mail. Aha a jak nawali serwer e-mail to co wtedy ? Dość dziwne ceny. Widać że koncepcja tego hostingu jest taka by było dużo i tanio. A jak to się odnosi do jakości ? To pozowstawiam bez komentarza.

Dodatkowo strona z szablonu... "Profesjonalny hosting".

 

Aikmedia.com - Dość wysoki ping ~160 do ~190 :/ Cenowo jest dość tanio. Nie wypowiem się co do jakości bo nie znam tego hostingu tak dobrze. Aikmedia sprzedawał swoje usługi na Allegro. Nie wiem czy do tej pory to robią. Negatywnych komentarzy troche uzbierali...

 

Goodhost.pl - [ NIE POLECAM ]

 

Servers4you.pl - jesli chodzi o tego dostawcę usług internetowych, to musze powiedzieć że naprawde jakość usług jest wysoka. Kupiłem tam resellera, i co mnie zdziwiło... na serwerze jest PHP 5 oraz MySQL 5. Servers4you.pl z tego co wiem istnieje od 2003 roku lecz ich usługi nie były publicznie dostępne. Niskie pingi od 30 do 40 ms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam inten.pl jakość tam jest na prawdę dobra . Istnieją już trochę ale złych opinii jeszcze nie widziałem. aikmedia.com też ma w miarę dobre opinie ale sam nie korzystałem.

 

Co do servers4you to jakieś to dziwne, strona działa na koncie w home.pl co za tym idzie adresy wzięte z pomocy nie działaja ns1.severs4you.pl.

severs4you.pl:2222

 

Kupiłem tam resellera, i co mnie zdziwiło... na serwerze jest PHP 5 oraz MySQL 5

Możesz podać adres swojej domeny lub IP serwera?

 

Servers4you.pl z tego co wiem istnieje od 2003 roku lecz ich usługi nie były publicznie dostępne.

To co działali na localhoscie ?

 

 

Ich strona jest dziwnie podobna do kontareseller.pl

 

Goodhost.pl - [ NIE POLECAM ]

Czemu nie polecasz goodhost.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dizieki za opinie,

powiedzcie mi jeszcze co sadzicie o Pro Futuro? dziwny układ przestrzeń za friko ale za transfer strasznie drogii!!! :?:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że mają konto na home.pl ? Swojego czasu Inten miało konto w hostings.pl i tam była ich strona główna. Własnie zostałem poinformowany przez administrację Active NET że zawieszają sprzedaż przez Servers4you.pl... :/ Wytoczyli komuś sprawe... wyłudzenie czy coś takiego... wie ktoś coś więcej na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !!!!

 

Postępowanie sądowe zostało wstrzymane, za porozumieniem stron.

Proces został wytoczony przez naszą firmę. Firma napweno nie zniknie z rynku...

 

Dementuję tym postem wszelkie plotki które napływają do nas za pośrednictwem tego tematu jako by www.servers4you.pl miało zakończyć swoją działalność.

 

Pozdrawiam...

Konrad Trudzik

Zarząd Servers4you.pl & Active NET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[

 

Goodhost.pl - [ NIE POLECAM ]

 

Przyłączam się do pytania magyara. Skąd to "Nie polecam"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żeby przyśpieszyć odpowiedź, też chętnie usłysze czemu nie polecasz goodhost.

 

jeśli chodzi o pomoc w wyborze to podałeś liste takich dostawców hostingu, z których praktycznie nie korzystałem dlatego trudno mi polecić albo odradzić, jednak o żadnej z nich nie słyszałem złych opinii pokroju sync.pl :-) no jedynie na TANI-HOSTING.NET często padają liczne negatywy, jednak admini twardo się bronią :-) zobaczymy jak będzie...

 

jeśli chodzi o resellery to osobiście mam jednego na www.fc.pl i nie mam powodow do nerwow, moze zobacz ich oferte.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny w fc.pl zaczynają się dopiero od 69zł miesięcznie. Autor nie napisał jakie konto go interesuje, ale może to już być za drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. W związku z tym, że @magyar nie przedstawił żadnych faktów przeciwko mojej firmie zgłaszam ten post do moderatora, bo jakby nie patrzeć jest dla mnie krzywdzący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. W związku z tym, że @magyar nie przedstawił żadnych faktów przeciwko mojej firmie zgłaszam ten post do moderatora, bo jakby nie patrzeć jest dla mnie krzywdzący.

 

Ty lepiej jeszcze raz przeczytaj wszystie posty (zwłaszcza zwróć uwagę co kto pisze), bo każdy twój post (w tym temacie) jest pomyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. W związku z tym, że @magyar nie przedstawił żadnych faktów przeciwko mojej firmie zgłaszam ten post do moderatora, bo jakby nie patrzeć jest dla mnie krzywdzący.

 

to chyba raczej nie @magyar tylko @lon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×