Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
^^KaMaZZ~.^

Z: Grand-Host.pl - Zmiany

Polecane posty

Witam.

Czy fakt, iż w w/w kimsyfie znajduje się tylko jeden ( i to w dodatku pecetowy ) dysk twardy będący szkieletem serwera produkcyjnego, któremu nie została zapewniona chociażby minimalna redundancja, jest swego rodzaju dyskryminacją i brakiem poszanowania klientów czy zwyczajnie brakiem odpowiedniej wiedzy technicznej ekipy Grand-Host ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Dysk na specjalne życzenie został zmieniony na serwerowy z opcją RAID 10 (za dopłatą). A specyfikacja zostanie przedstawiona w nowej odsłonie witryny.

Edytowano przez GrandBB (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób tego dokonałeś? Bo ja także chciałbym drugi dysk, ale dostałem przed momentem odpowiedź:

 

Niestety oferta ta nie daje możliwości zmiany parametrów usługi (dokupienia dysków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

No jak się nie da jak się da ;)

Wystarczy chcieć, Pan Kamaz może Ci pomóc, dla niego to nawet shell php jest legalny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Serwery kimsufi z aktualnej oferty dysponują jednym dyskiem i niestety nie ma możliwości dokupienia dodatkowych dysków.

 

Pozdrawiam

Aneta Waliszek

 

Dział Handlowy

Biuro Obsługi Klienta - pomoc@ovh.pl - 071 786 07 87

----------------------------------------------------

Zapoznaj się z najnowszą ofertą na stronie www.ovh.pl

 

Sam już nie wiem, co mam o tym myśleć, z jednej strony rozbudowana infrastruktura Grand-Host'u (GH) nie pozwoliłaby sobie na przyjęcie tak mało profesjonalnego rozwiązania jak serwer z jednym dyskiem, a z drugiej oficjalna odpowiedź supportu OVH... hm.. co by tu wybrać.

 

Pan Kamaz może Ci pomóc, dla niego to nawet shell php jest legalny ;)

Ehh, można by rzec, że w tym przypadku, płytka woda brzegi rwie ;-)

 

edit:

Wybaczcie moją roztropność, jednakże zapomniałem podać pełnej, jedynie poprawnej nazwy firmy, z góry przepraszam i obiecuję, że podobna sytuacja więcej się nie powtórzy.

Edytowano przez ^^KaMaZZ~.^ (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Jak Ty niczego nie rozumiesz ;)

 

Od samego początku to była ironia w Twoją stronę. Po Twoich wypowiedziach na Forum widać że nie szanujesz nikogo wątpię byś szanował siebie pisząc TAK DOROSŁE wypowiedzi.

 

Jeżeli uważasz że nie szanuję klientów to super niech tak będzie al to TYLKO TWOJE zdanie, dodam nie "pomówienie" o którym może wspomnieć Adam.G. z którym to rozmawiałem na GG.

 

Wiem, że Ty, Adam i inni jego "koledzy" z piaskownicy o której wspomniałem życzy mi źle. No cóż bardzo głupio wyszło że popadło na Adam, że MUSI płacić za serwery no ale co ja na to poradzę, jak się nie potrafi utrzymać "groszy" przy "duszy" to tak już jest.

 

Jeśli chodzi o serwer Kimsufi24G to taki zostanie przynajmniej na razie, jestem okej wobec ludzi a niektórym to niestety przeszkadza.

Wątek od postu Kamaza powinien być wydzielony do kosza, takie moje skromne zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh, widzę, że lubisz spamować i pisać nie na temat nawet w swoim temacie, cóż mało profesjonalne zagranie, no ale do rzeczy.

 

Po pierwsze, proszę Cię, staraj się oddzielać fakty od opinii, które w tym momencie z namiętnością mieszasz i wykorzystujesz do swoich niecnych celów.

To, że nie szanuję nikogo, jest opinią, którą możesz mieć i chwalić się nią do woli... prywatnie, natomiast na forum obowiązuje zasada domniemania, o ile coś podejrzewamy, natomiast w tym przypadku przedstawiłeś opinię, która mija się z prawdą jako fakt, poważne ?

 

Po drugie, faktem jest, iż hostowanie usług produkcyjnych na maszynie, która nie jest w minimalnym stopniu zredundowana jest kompletnym nieporozumieniem i brakiem poszanowania dla czasu swojego i klientów, gdyż nawet, jeśli będziesz miał backup, to jedynie ten z ostatniego dnia, który w dodatku trzeba w całości przywracać ( co jednak trwa i jest równoznaczne niedziałającej usłudze), nie mówiąc już o drobnych "zatruciach" pojedynczego dysku tj. bad sektory czy innego rodzaju przypadłości będące efektem eksploatacji.

 

Wiem, że Ty, Adam i inni jego "koledzy" z piaskownicy o której wspomniałem życzy mi źle. No cóż bardzo głupio wyszło że popadło na Adam, że MUSI płacić za serwery no ale co ja na to poradzę, jak się nie potrafi utrzymać "groszy" przy "duszy" to tak już jest.

Mógłbyś przytoczyć dokładny sens wypowiedzi, jaki chciałeś przedstawić ?

 

Jeśli chodzi o serwer Kimsufi24G to taki zostanie przynajmniej na razie, jestem okej wobec ludzi a niektórym to niestety przeszkadza.

Czyli znowu się okazuje, że RAIDa nie masz ? Co jak co, ale prawdomówność, szczególnie, jeśli chodzi o publiczną ofertę handlową jest zalecana i ceniona, czy jako osoba, która jednak istnieje już trochę na rynku i ma pewne doświadczenie nadal nie tego nie zauważasz ? A może po prostu.. nie chcesz zauważać ?

 

Wątek od postu Kamaza powinien być wydzielony do kosza, takie moje skromne zdanie na ten temat.

Konto GrandBB powinno zostać permanentnie zbanowane na forum WHT, gdyż użytkownik tego konta przedstawia wszelkiego rodzaju pomówienia, buduje swoją postawą czarny PR, działając na niekorzyść innych firm i własnych klientów, takie moje skromne zdanie na ten temat.

 

Na dalszą merytoryczną dyskusję zapraszam na kontakt prywatny, gdyż zaśmiecanie forum własnymi wypocinami, na które nie uzyskałem nawet merytoryczne wypowiedzi mija się powoli z celem.

 

Pozdrawiam.

Edytowano przez ^^KaMaZZ~.^ (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Proszę bardzo, jeśli to uszczęśliwi Ciebie, Adama i całą resztę to okej. Mogą nawet odbanować Adam nie dbam o to.

 

Nie widzę w swojej wypowiedzi żadnych pomówień, jedynie wyrwane z kontekstu pojedyncze słowa w cudzysłowach o których Ty i Adam dobrze wiecie.

 

Skomentuję to jednym wielkim Ehh tak jak kiedyś to zrobił Sponsi (oczywiście nic do niego nie mam jest w porządku) i kulturalnie zejdę Ci z drogi.

 

Już nie SPAMUJĘ Panie władzo.

 

Pozdrawiam.

 

Czyli znowu się okazuje, że RAIDa nie masz ? Co jak co, ale prawdomówność, szczególnie, jeśli chodzi o publiczną ofertę handlową jest zalecana i ceniona, czy jako osoba, która jednak istnieje już trochę na rynku i ma pewne doświadczenie nadal nie tego nie zauważasz ? A może po prostu.. nie chcesz zauważać ?

 

Czytaj ze zrozumieniem, o ile wiesz co to jest Ironia. ;)

Edytowano przez GrandBB (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Odpisałem Ci na PW, mam nadzieję, że zrozumiesz.

 

Nie zamierzam się obżerać z Kamazem, Głową i ich "pośrednikami".

"Jeśli nie możesz pokonać wroga to się do niego przyłącz" - no Przepraszam ale nie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Zaraz się na pewno zleci sporo użytkowników którzy będą domagali się zlinczowania mojej osoby, cóż - życie.

 

Tak czytam ten temat i dochodzę do wniosku że GrandBB stanowi poważną konkurencję dla Jarosława Kaczyńskiego, który zawsze i wszędzie wyczuwa spiski, knowania i Bóg jeden raczy wiedzieć co jeszcze. Wszędzie sami spiskowcy, rozłamowcy i ogółem źli ludzie którzy czyhają na ciebie i twoją firmę. Może warto by nieco zbastować ? Jeszcze trochę i wysiudasz w/w Jarosława z miejsca największego tropiciela spisków. To zaczyna przypominać paranoję. Jeżeli nie potrafisz w rozsądny i racjonalny sposób odeprzeć argumenty osób postronnych/ konkurencji to może warto zastanowić się nad zmianą branży ? Ponoć łapanie motyli jest dziś cenione...

 

Ja ci źle nie życzę, miej klientów i rozwijaj firmę, ale plis - skończ z tym tropieniem spisków. Niedługo każdy kto będzie miał odmienne od ciebie zdanie będzie zaliczany do komanda Adama G. Nie róbmy jaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Pawel_15 wcale nie robię afery. Tylko po co Kamaz pisał że nie szanuję klientów i nie wiem co jeszcze?

 

Dobrze, niech sobie mówi, że się nie znam nie mam wiedzy albo że moi klienci mają niestabilny hosting bo nie ma RAID czy generatora jądrowego podtrzymującego zasilanie. Temat zszedł na psy ewidentnie tak samo jak z promocją MasterHost'a.

 

Nie zamierzam robić z siebie pośmiewiska i drążyć tego tematu, a Adam z Kamazem będą sobie robili ze mnie jaja na GG pytając czy zainstalowałem system (nie będę zamieszczał rozmowy z GG, zostawię dla siebie). Profesjonalne podejście do klienta?

 

Irytujące jest tylko to, że znajdzie się kilka "inteligentnych" istot, które zburzą jakikolwiek porządek. Ale na tym Forum to już standard, no tak rozumiem nie może być więcej konkurencji niż już jest. Prozaika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Szczerze mówiąc pogubiłem się, proszę o jasną odpowiedź, jest RAID czy nie?

 

No nie ma, przecież nie da się konfigurować oferty Kimsufi.

Kamaz sobie dodał to i owo, a wyszło że ja kłamię. Eh, życie.... :huh:

 

Dysk na specjalne życzenie został zmieniony na serwerowy z opcją RAID 10 (za dopłatą). A specyfikacja zostanie przedstawiona w nowej odsłonie witryny.

 

To była jedynie riposta na to, że rzekomo nie szanuję klientów bo nie mam RAIDa? Bez sensu.

Dlatego napisałem żeby mu się lżej zrobiło. To zaczęły się wywody...

 

Tyle ode mnie, szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie kontynuować tej rozmowy, ale tej propagandy nie da się czytać.

Owszem, nie szanujesz klientów i ich czasu nie stosując podstawowej redundancji przy świadczeniu usług, wracamy do ery stawiania serwerów w sieciach trzepakowych stawianych na Polpaku czy Neostradzie ? Jeśli chcesz, to sobie wracaj, jednakże nie staraj się usilnie oferować usługi "wysokiej jakościowo" czy redundatnej.

Wstyd było zamieścić wpis, że posiadasz serwer z jednym dyskiem ? Nie rozumiem tego ani trochę.

 

Nie zamierzam robić z siebie pośmiewiska i drążyć tego tematu, a Adam z Kamazem będą sobie robili ze mnie jaja na GG pytając czy zainstalowałem system (nie będę zamieszczał rozmowy z GG, zostawię dla siebie). Profesjonalne podejście do klienta?

Zapytanie się, czy mógłbyś podać wynik pewnej komendy jest pośmiewiskiem, aj, przepraszam, że uraziłem Twoją dumę próbą weryfikacji, czy oby na pewno posiadasz dwa dyski, o których pisałeś w temacie ofertowym, wkleiłeś jakiegoś gotowca z Internetu ( który w dodatku pokazywał 4 dyski spięte w RAID10 ) i Ty jeszcze śmiesz mówić, że ktoś z Ciebie żartuje?

Propaganda, wstyd i hańba, z czym tak naprawdę do ludzi ?

 

Irytujące jest tylko to, że znajdzie się kilka "inteligentnych" istot, które zburzą jakikolwiek porządek.

Zgadzam się, jedną z nich właśnie przed chwilą zacytowałem.

 

@Edit

Przesadziłem trochę ze stwierdzeniem "wysokiej jakościowo".

Po prostu jakiejkolwiek jakościowo z zapewnieniem klientowi chociaż w minimalnym stopniu "spokojnego snu".

Edytowano przez ^^KaMaZZ~.^ (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Po co w ogóle się wypowiadałeś w moim temacie? To moja Firma i moi klienci i za przeproszeniem guzik CI do tego. Założysz swoją Firmę to sam będziesz się w niej rządził.

 

A to, że NIE POTRAFISZ CZYTAĆ, że zmiana dotyczyła z i7-2t na Kimsufa24G to moja wina?

 

A na GG zrobiłem sobie z Ciebie i Adama pośmiewisko bo jakbyście mogli to byście sprawdzili mój numer buta, kolor skarpetek, czy jak daleko rozciąga się moja gumka od majtek.

 

Trochę szacunku bo ja was nie zaczepiałem i się nie odzywałem do was, jedynie trąbiłem Adamowi ze zmianą serwera co trwało blisko 3 tygodnie gdzieś około nie chce mi się patrzeć na rozmowy z GG. Wziął kasę to niech teraz płaci, guzik mnie to obchodzi, że nie ma tych "groszy". Miał a to że przewalił to już nie mój problem.

 

Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×