Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Konrad.K

Dotacje via kliknięcia.

Polecane posty

Witam,

 

Otwieram jeszcze 2 topic, prosze o info w jaki sposób mógłbym zrobić coś w stylu pajacyk.pl - dla pewnej legalnej fundacji, aby klikali w jakimś miejscu na stronie i w ten sposób pomagali fundacji.

 

Z góry dziękuję za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musisz wpierw znalezc kogos kto bedzie chcial Ci placic za te klikniecia, a skrypt to nawet zdolny gimnazjalista Ci npaisze...

 

Pozdrawiam Maciej 'viroos' Sawicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, wiem że skrypt to nie problem, w poście chodziło mi głownie o info na temat uzyskania takich sponsorów którzy płacili by za te kliknięcia. wie ktoś coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×