Skocz do zawartości
Gość Konto usunięte

WHT się "rozjechało"

Polecane posty

Żeby nie te narzekania to bym nie zauważył, bo od wielu lat nie schodzę poniżej 1280 pikseli, nawet przedpotopowe lapy 15,4" to obsługują. Zgadzam się ze Sponsim i Kamikadze (i oczywiście z Ramzesem). 1024 piksele "trzymają się mocno" bo nadal kupa ludzi to głąby, które używają IE (ssie bez względu na wersję, nawet 9-tka tego nie zmienia) i 1024px, bo to default - tak ma po pierwszym uruchomieniu kompa, to tak mu/jej zostaje. Na szczęście nowe kompy, Linuxy i Win7 to zmieniają. Szkoda, że taka rzesza ludzików nadal w XX wieku żyje.

Krótko mówiąc - krok w dobrą stronę. A co do mniejszych rozdziałek, to one są dla urządzeń mobilnych, a dla takich są po prostu mobilne wersje stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale gdy ktoś ma mały monitor (netbook) lub jakąś 15stke to trochę sie nie dziwię że może protestować.

 

Z tą piętnastką to lepiej uważaj ;;;; )

 

Ja mam netbooka Winda U230, że tam 1300 z hakiem szerokość, także te panoramki małe też powoli idą do przodu. Fajnie.

Masakrą były czasy sajtów na 790px i pilnowania, by wszystko super hiper idealnie działało pod IE6...

 

crazyluki ostatnio staram się patrzeć jak rozwiązuje się boczne menusy, bo coś mi nie pasowało, jak ostatnio robię sajta znajomemu (taki barter) i zacząłem robić lewe menu i oprócz Web2.0 nie mam na nic pomysłu, zrobiłem mu Web1.5, bo to człowiek starszej daty i ma radochę. Tutaj fajnie to wyszło, że bez kombinowania fajnie wygląda. Pach napis, pach kreseczka, pach linki i jest git. Do tego kolorek i piętnastka jak osiemnastka ;; )

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Super, że się podoba. Wreszcie można trochę "przemieszać" treść i powinno się to uzupełniać.

 

Co do rozdzielczości to oczywiście, że patrzyliśmy na statystyki. Na WHT 1024px to 12.3% + promil mniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×