Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
purzyk

hosting pod strony + dodawarki SEO

Polecane posty

Witam

W chwili obecnej mam hosting w USA - hostmonster

trzymam na nim ze 30 stron + kilka aplikacji do SEO - omniadd, narzedzia do sprawdzania pozycji itd - raczej zasobozerne :)

 

niby z hostmonster jest wszystko ok - tzn nielimitowane miejsce na serwerze i transfer, ale jednak pingi sa dosyc spore i wolne polaczenie przez ftp.

szukam czegos wydajniejszego.

na administrowaniu serwerem sie nie znam i nie wiem czy chce sie poznawac a zapewne najlepszy bylby dla mnie jakis VPS

z hostmonstera jestem o tyle zadowolony ze mam w nim praktycznie wszystko, 24h help ktory mi pomaga itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z naszej oferty możemy Panu zaproponować serwer VPS 3 w tym pakiecie możemy Panu zaoferować administracje serwerem za darmo .

Link do oferty http://freecast.pl/serwery-vps.html ;)

 

Dziekuje za odpowiedz - na pewno ja rozważę

czy panstwa serwery korzystaja z serwerowni OVH? bo support omniadd mi odradzal uruchamianie omniadd na hostingu ovh - nie wiem dla czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do naszej oferty, nie wiem który pakiet lub panel byłby dla Ciebie odpowiedni, więc podaje link do całej oferty:

 

http://mzone-net.eu/....php?d=kontawww

 

Po za officjalną ofertą widoczną na stronie dostępne także serwery dedykowane w UK oraz USA.

W razie pytań zapraszam na chat z konsultantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz - na pewno ja rozważę

czy panstwa serwery korzystaja z serwerowni OVH? bo support omniadd mi odradzal uruchamianie omniadd na hostingu ovh - nie wiem dla czego.

 

Tak serwer dostępowy umieszczony jest w serwerowni OVH ,nie wiem dlaczego Panu odradzono OVH mnie widzę tutaj żadnych przeciwwskazań tak wiec zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×