Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
zderki

e-gco.pl

Polecane posty

Miał ktoś kontakt z ich dedykami (http://www.e-gco.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=82&Itemid=70)?

Dzisiaj z nimi rozmawiałem, rozmawia się z nimi sensownie, ale od rozmowy o usługach do jakości usług droga daleka...

Chętnie zapoznam się z opiniami, może ktoś się zetknął.

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

http://www.e-gco.pl/...id=83&Itemid=71

 

 

Masz 3 dni testów...

 

 

Ceny zaporowe serwerów dedykowanych z wpięciem do sieci 1MB (max 100MB)... Raz może ci pobierać 120kb/s a raz 1mb/s

 

Jest sens się pchać w to?

 

 

Strona kijowa. Kabel myszki wpięty w ocean :D

 

Błędy

Warning: Division by zero in /var/www/virtual/e-gco.pl/htdocs/templates/jcommunication/index.php on line 28

 

 

Hosting WWW z cenami 2x większymi niż u konkurencji w ATMANie

 

 

Panel WWW - ISPCP OMEGA :D

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzisz, ale w Rzeszowie ;P

jakbym chciał im nawrzucać to wsiadam do auta i mogę nawrzucać adminowi, albo zrezygnować całkiem z ich zarządzania i wysłać człowieka, albo się przespacerować żeby coś zrobić... siedzibę mają ok 2 km od mojego biura (zakładam, że serwerownię też). Ponoć te wartości (2/4 Mbit) to wartości z CIRem 100%.

bardziej mnie interesuje bezawaryjność, pasma wielkiego nie potrzebuję, dla mnie serwery bardziej przetwarzają dane i wypluwają wynik niż ciągną/wypychają duże ilości contentu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie ma sensu... Szkoda kasy na paliwo i szkoda przepłacać... Bierzesz porządny serwer w dobrej serwerowni z super łączem za 2/3 tej ceny i śpisz spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu... Szkoda kasy na paliwo i szkoda przepłacać... Bierzesz porządny serwer w dobrej serwerowni z super łączem za 2/3 tej ceny i śpisz spokojnie...

 

w sumie racja ;).

zatem etop pewnie wybiorę bo mają z sensem ofertę jak dla mnie.

dziękuję za pomoc - czasem trzeba kubeł zimnej wody wylać i człowiek od razu trzeźwo myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×