Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Slawo320

Serwer dedykowany przeznaczony pod streaming.

Polecane posty

Witajcie,

Poszukuję serwera dedykowanego przeznaczonego pod streaming czyli autopiloty, shoutcasty, e-rdsy.

Zainteresowała Mnie oferta Server4You.com EcoServer LARGE , ale nie wiem, jak tam jest z streamingiem.

Jak ktoś wie, czy ścigają tam za streaming + mp3 na dedyku, to proszę się wypowiedzieć.

Na początek interesuje Mnie maszyna (parametry nie są bardzo ważne) , do 200 zł, tam gdzie nie ścigają za streaming.

 

Pozdrawiam.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod streaming mogę polecić ofertę serwerów dedykowanych z Hetzka od ponad dwóch lat usługi Shoutcast hostujemy na maszynach z tej firmy i jesteśmy bardzo zadowoleni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod streaming mogę polecić ofertę serwerów dedykowanych z Hetzka od ponad dwóch lat usługi Shoutcast hostujemy na maszynach z tej firmy i jesteśmy bardzo zadowoleni ;)

 

Nie podobają Mi się w hetznerze plany serwerów dedykowanych.

W s4y masz dużo lepszą maszynę, w dużo mniejszej cenie, tylko pytanie teraz się nasuwa, czy s4y ściga za streaming.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ofercie VPS wyraźnie zaznaczają, że na streaming nie pozwalają. W przypadku dedyków takiej informacji nie ma więc można wnioskować, że obowiązuje 'wolność Tomku w swoim domku'. Tym bardziej, że żadnych zasobów się nie współdzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ofercie VPS wyraźnie zaznaczają, że na streaming nie pozwalają. W przypadku dedyków takiej informacji nie ma więc można wnioskować, że obowiązuje 'wolność Tomku w swoim domku'. Tym bardziej, że żadnych zasobów się nie współdzieli.

 

W sumie racja, pytam właśnie, bo w VPS'ach tak piszą.

No nic, spróbujemy , zobaczymy. Gorzej będzie się ewentualnie dogadać z nimi;P

 

czasem...

 

Dzięki za otuchę.

Edytowano przez Slawo320 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Twoich pytań wnioskuję, że mają to być różne pliki mp3, niekoniecznie takie do których posiadasz prawa autorskie... W takim przypadku odpuść sobie zupełnie Niemcy bo oni są przeczuleni na punkcie kopyrajtów.

Jeśli jednak się mylę i piszesz o plikach do których masz pełne prawa, to po prostu zanim uruchomisz usługę wyjaśnij to z dostawcą serwera, wtedy nie będzie żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Twoich pytań wnioskuję, że mają to być różne pliki mp3, niekoniecznie takie do których posiadasz prawa autorskie... W takim przypadku odpuść sobie zupełnie Niemcy bo oni są przeczuleni na punkcie kopyrajtów.

Jeśli jednak się mylę i piszesz o plikach do których masz pełne prawa, to po prostu zanim uruchomisz usługę wyjaśnij to z dostawcą serwera, wtedy nie będzie żadnych problemów.

 

Wiesz, to nie dla Mnie. Chcę założyć firmę streaming, gdzie będą udostępniane autopiloty, shoutcasty, erds itd.

Chodzi Mi o takiego dostawce, co to "zleje z góry na dół" i tyle. W gre nie wchodzi OVH!..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiego, co zleje z góry na dół to szukaj na wschodzie - Rosja, Ukraina. Ewentualnie pozostaje jeszcze Holandia, ale i to nie wszyscy dostawcy. Niemcy naprawdę nie odpuszczą, do tego są wredni i nie dają czasu na wyjaśnienia, tylko od razu zablokują całą maszynę - widywałem już takie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W hetznerze wystarczy jeden abuse, który uznaja za poważny i masz blokade serwera od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W hetznerze wystarczy jeden abuse, który uznaja za poważny i masz blokade serwera od ręki.

 

Od 2,5 roku nie było żadnego abuse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Od 2,5 roku nie było żadnego abuse

 

 

No trochę nieprawdziwe informacje.

 

Sam przenosiłem serwer kumpla (warez) po abuse (Tuesday, April 05, 2011 2:59 PM).

 

Inna sprawa to wybiorcze działanie ich systemu abuse, gdyż jeden warez kazali natychmiast usunąć a drugi, znacznie większy działa prężnie bez przeszkód na serwerach Hetznera.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, tak to jest.

A zna ktos dobre serwery, aby nie lapali? Interesuje Mnie niska cena, w miare wydajny sprzet i brak oplaty aktywacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

DOMAIN NAME: slotex.pl

nameservers: dns18.ovh.net.

ns18.ovh.net.

 

&&&

 

s0.slotex.pl

Procesor: Intel Core i7 X 980 - 3.33 GHz

Pamięć: 2 GB RAM

Łącze: 100Mbps

Lokalizacja: Niemcy

 

s1.slotex.pl

Procesor: Intel i7 950 - 4x 2x 3.07+ GHz

Pamięć: 8 GB DDR3

Łącze: SwitchPort 1 Gbps

Lokalizacja: Francja

 

s2.slotex.pl

Procesor: Intel Celeron - 2.26 GHz

Pamięć: 1 GB RAM

Łącze: 100Mbps

Lokalizacja: Polska

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

traceroute to slotex.pl (79.96.35.100), 30 hops max, 40 byte packets

1 rev-217.17.33.61.atman.pl (217.17.33.61) 0.229 ms 0.204 ms 0.216 ms

2 r7-isp-lt-9-2-0-7.atman.pl (85.232.232.66) 0.374 ms 0.359 ms 0.378 ms

3 home-lim.wix.net.pl (195.85.195.136) 0.919 ms 1.008 ms 0.687 ms

4 xe-4-4.gate1.home.net.pl (62.129.251.193) 0.968 ms 0.957 ms 0.950 ms

5 v059790.home.net.pl (79.96.35.100) 0.895 ms 0.878 ms 0.910 ms

 

strona jest w home.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja już nie wiem;)

Na dziś dzień będę musiał chyba zaryzykować coś z niemiec.

Myślałem, nad webtropia bądź leaseweb, ale się wstrzymam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Slotex ma kilka serwerow. A na koncie shared w home, stoi tylko strona oraz panele.

Uslugi shout, AP... na jednym mocnym dedyku

Konta www na innym mocnym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×