Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
spiochu

[VPS] pod strony firmowe

Polecane posty

Poszukuje VPS pod 10-20 stron WWW (kilka na joomli) później może być więcej. Planowane jest postawienie kilku małych sklepów głównie opartych na WP lub czymś podobnym.

Obciążenie na stronach nie jest zbyt duże max. 20 odsłon dziennie

Zależy mi na szybkości działania (na kilku stronach jest dużo grafiki), aktualnie strony są na rootnode.net ale niestety klienci skarżą się na prędkość działania stron

Zależy mi też na tym by można było postawić później tam ts3, ewentualnie mały serwer gry.

Pojemność: od 10GB

Limit transferu: najlepiej brak.

Budżet: do 200zł/rok

Edytowano przez spiochu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam alvotech.de - sam się do nich ostatnio przeniosłem z paroma projektami i jestem zadowolony. Szybkie maszyny i łącza, kompetentna obsługa (w języku niemieckim i angielskim), ping jak na Niemcy też nie najgorszy (ze swojej Neośki z WiFi do swojego VPSa u nich mam 56ms, gdzie do wp.pl i onetu mam 38-39ms, do atman.pl i home 33ms). Jedyny minus to płatność za pół roku z góry przy niższych pakietach i za 3 miesiące z góry przy wyższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W miarę przemyśleń doszedłem do wniosku że do tego nie koniecznie będę potrzebował vps. Wystarczy jakieś dobre konto www co myślicie o dreamhost ?? Jakie ma ping no i czy ktoś już korzystał z ich usług?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą serwerów VPS.

 

VPS Basic z konfiguracją:

 

Gwarantowany CPU 1,2 GHZ

Gwarantowany RAM 256 MB

SWAP RAM 512 MB

Dysk twardy 20 GB

Miesięczny transfer 1000 GB

Ilość adresów IP 1

lokalizacja Niemcy

Wirtualizacja Xen

 

7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy!

 

Cena: 20zł na m-c

 

http://www.fiberhead.pl

support@fiberhead.com

 

 

Z poważaniem

 

Albert Horyza

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że moje pytanie odnośnie dreamhost upadło.

co do gier i ts'a to będą one nadal na rootnode czyli szukam czegoś co pozwoli mi na spokojne hostowanie stron dla małych firm

budżet wzrósł do max 250zł na rok

interesują mnie szybkie serwery (prędkość działania między serwerem a klientem nie prędkość procesora maszyny)

alvotech.de jak na razie do mnie najbardziej przemawia tylko wole płatność za rok z góry.

a coś na temat vihost może ktoś coś powiedzieć ??

Edytowano przez spiochu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zapłacić za rok z góry, to po prostu zagadaj z supportem w alvotech, na pewno się z nimi dogadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odradzam dreamhost .... nie wiem, może mój znajomy ma pecha ale tak mu serwer muli, że szkoda wchodzić na jego strony.... ma shared

Nie wiem jak teraz, ale jeszcze do niedawna, była tam tragedia. M. in. wolne działanie o którym pisze Damian, a poza tym stada błędów. Wyraźnie dało się odczuć przeciążenia.

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×