Skocz do zawartości
R@fi

www.uphost.pl - kolejna firma Pana Miodka

Polecane posty

Gość Mruczek

A poszukujesz VPS'a?

Tak sobie głośno myślę, może by coś zmienić, a przy okazji zaoszczędzić w porównaniu z tym, co mam teraz

 

 

Chociaż faktycznie, jak się lepiej przyglądnąć, Damian nie ma takich złych cen. VPS4 wygląda całkiem przyzwoicie.

Edytowano przez Mruczek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to w końcu gdzie te serwery ? oferta-uphost-serwery-vps-polska-atman.html

 

Serwery są umieszczone w serwerowni NETWORK COMMUNICATION SP. Z O.O. - Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Wpięcie do ATMAN!

 

Lokalizacja ŁÓDŹ!

 

Serwerownia NC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpięcie do ATMAN!

 

Lokalizacja ŁÓDŹ!

 

Serwerownia NC

 

a uphost.pl na vps`ie u castpola w ovh...

Można prosić IP jakiegoś VPSa?

Edytowano przez tym (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VPS - zgadza się gdyż po co tracić mb na maszynie produkcyjnej ?

 

 

 

ip vps'a, po co skoro wiadome gdzie stoi ?

 

A po co płacić kase konkurencji? No ale to twoja sprawa. A jeżeli chodzi o IP - chciałem sprawdzić bezpośrednie połączenie z ATMAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ale to z jednej strony też jest zwiększenie bezpieczeństwa...

 

 

Padnie np. serwer DE na którym by stała główna strona (albo PL) to już ani byś ticketa nie zgłosił tylko byś szukał numeru telefonu po internecie bo 3/4 klientów nie zapisuje sobie.

 

Tak to jak padnie castpol to klienci się dalej cieszą swoją usługą a tylko strona główna jest OFF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to z jednej strony też jest zwiększenie bezpieczeństwa...

 

 

Padnie np. serwer DE na którym by stała główna strona (albo PL) to już ani byś ticketa nie zgłosił tylko byś szukał numeru telefonu po internecie bo 3/4 klientów nie zapisuje sobie.

 

Tak to jak padnie castpol to klienci się dalej cieszą swoją usługą a tylko strona główna jest OFF

tia... ostatnio (tydzień temu?) leżał jego VPS (strona) przez 24h... poza tym strone hostuje się na osobnej maszynie, a nie na np matce, a jeżeli padnie sieć to i tak będą dzwonić... dlatego bardzo dziwi mnie fakt korzystania z ovh, a jeszcze bardziej z usług castpol (można to rozumieć iż nie ma się zaufania do własnych maszynek)...

Edytowano przez tym (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w jakim celu mam uruchamiać serwer dedykowany pod stronę firmową i windować koszta ? skoro może być VPS ?

 

Brak pytań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tia... ostatnio (tydzień temu?) leżał jego VPS (strona) przez 24h... poza tym strone hostuje się na osobnej maszynie, a nie na np matce, a jeżeli padnie sieć to i tak będą dzwonić... dlatego bardzo dziwi mnie fakt korzystania z ovh, a jeszcze bardziej z usług castpol (można to rozumieć iż nie ma się zaufania do własnych maszynek)...

Gwoli ścisłości.. tydzień temu VPS UpHost nie stał jeszcze w Castpolu. I właśnie od tego padu został przeniesiony do mnie.

Nie rozumiem troche problemu jaki zrobiliście, że strona firmowa działa poza "infrastrukturą" serwerów UpHost. Widocznie taka polityka Damiana.

 

Taki mały OT.. OVH nie jest złe. Wszystko działa, nie mam z nimi problemów. Ale Polacy lubią narzekać, w dodatku szukają dziury w całym i to sie raczej nie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości.. tydzień temu VPS UpHost nie stał jeszcze w Castpolu. I właśnie od tego padu został przeniesiony do mnie.

Nie rozumiem troche problemu jaki zrobiliście, że strona firmowa działa poza "infrastrukturą" serwerów UpHost. Widocznie taka polityka Damiana.

 

Taki mały OT.. OVH nie jest złe. Wszystko działa, nie mam z nimi problemów. Ale Polacy lubią narzekać, w dodatku szukają dziury w całym i to sie raczej nie zmieni :)

 

Mhm... czyli Panu Miodkowi padł serwer, nie potrafił tego ogarnąć (bądź nie chciał wydać kasy na administratora, bo przecież po co windować koszta?:P) i przeniósł się do was.

 

Co do OVH - masz po prostu szczęście, oby się ciebie trzymało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm... czyli Panu Miodkowi padł serwer, nie potrafił tego ogarnąć (bądź nie chciał wydać kasy na administratora, bo przecież po co windować koszta?:P) i przeniósł się do was.

 

Co do OVH - masz po prostu szczęście, oby się ciebie trzymało :)

Nie. Po prostu z grzeczności nie wymienie firmy, której padł serwer z VPSami, a właściciel nie potrafił tego ogarnąć (tutaj to samo co napisałeś w nawiasie ;) )

 

btw.. Z żadnym serwerem w OVH nie miałem problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

miodek to niezły newbie nie wiem jak on chce utrzymać ten hosting :rolleyes:

 

Każdy cwaniakuje i objeżdża innych, ale sam biznesu nie otworzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×