Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
verde

Problem z modemem blad 31

Polecane posty

Witam. Mam pewien problem związany z modemem huawei E173 z orange. A mianowicie po zainstalowaniu sterowników, które instalują się automatycznie po podłączeniu modemu, następnie instaluje aplikacje orange wgraną na modem. I od tego momentu rodzą się schody , Aplikacje próbuje się lączyć z internet i w "3/4" pasku postępu łączenia wyskakuje błąd 31. Jak się dowiedziałem błąd jest coś na zasadzie braku wymaganych do końca sterowników ? ..

Modem sprawdzałem na innym komputerze tam modem zainstalował się prawidłowo i działał prawidłowo wiec modem działa.

Teraz tak ja posiadam laptop HP 6730S z systemem Vista Home Basic SP2 - tu nie działa.

Testowany drugi komputer to XP Profesional z SP 2 lub 3 do końca się nie zorientowałem.

 

W czym może być problem. Czy problem może byc w tym że kiedyś w miejscu na karte SD w laptopie ktoś wsadził złą karte i po tem pensetką wyjmowałem być może porozwalały się "ścieżki" ? .... Ewentualnie czy da się jakoś w biosie wylączyc owe wejścia na karty ? , czy po prostu raczej ssypał się system i format trzeba robić chociaż tego bym chciał uniknać ...

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×