Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Pantheon

Nawiąże współprace z Hostingiem

Polecane posty

Witam,

 

Sporo ostatnio interesuje się hostingiem ze strony USŁUGODAWCY - nie użytkownika... Myślę o nabraniu doświadcznia i postawieniu hostingu Gier i serwerów Głosowych.

Szukam hostingu do współpracy (który przykładowo zajmuje się dedykami /vpsami) a nie ma swojego wkładu w serwery Gier. Otóż chciałbym nawiązać współprace z takim hostingiem na zasadach: Hosting z którym nawiązuje współprace oddaje (najpierw jednego dedyka pod serwery Gier) podaje MINIMALNĄ kwote jaką może zaproponować per slot - ja do tej stawki doliczam prowizje i szukam klientów.

 

Strona / opłacenie revo panelu / szukanie klientów / reklama / - wszystko po mojej stronie. Wlaściciel hostingu będzie miał dostep do Panelu by nie było nieporozumień - ilość slotów x Minimalna stawka.

 

Państwo ma możliwość rozwijania hostingu (bo zawsze coś odłoży z tej stawki po oplaceniu dedyka) a my prowizję + zadowolonych klientów.

 

Najbardziej liczę na POLSKIE hostingi.

Po 2-3 miesiącach jeśli nie będą Państwo zadowoleni z naszej współpracy, możemy się pożegnać.

 

Możliwość przez pierwsze miesiące pewniej wpłaty z naszej strony!

 

Pozdrawiam

Damian P.

 

ps. Proszę o komentarze również innych osób niż przedstawiciele firm co sądzą na ten temat.

Edytowano przez Pantheon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×