Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
is_wm

Z: [opinie] Webh.pl

Polecane posty

Jak czytam to to tarzam się po ziemi. Korwin śmieszny na maxa jestes, 2 godziny aż czekałeś hahahaha. Jak zapłacisz webh 10 tysięcy miesięcznie to zapewniam Cię że dostaniesz prywatny telefon 24/7 :>.

 

Niedługo za 10 zł w spożywczym będzie chciało się wyjechać pełnym wózkiem jedzenia.

 

Mi jak by tak klient odpisał, to zacytowałbym kilkanaście punktów z regulaminu. A jeżeli klient nie jest zadowolony z uslug zawsze może rozwiązać umowę, nikt Cię tam nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 godziny to nieprawdziwy czas podany przez webh (nie wiem od czego liczony).

NVU wątpie żebyś był klientem webh ,bo nie śmiałbyś się z notorycznego braku odpowiedzi na problemy jakie pojawiają się dość często. Zresztą patrząc na 27 stronę tego postu nie jest to tylko moje zdanie.

Jeśli natomiast jesteś zadowolonym klientem to dlaczego radzisz mi , żebym zrezygnował ?

Napisz coś pozytywnego o webh ,a nie "rozwiązałbym umowę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Korwin - sugerujesz że Kamil kłamie ?

 

 

Czy tym pytaniem sugerujesz, że ja kłamię?

Proszę czytać uważniej. Napisałem ,że nie wiem jak Kamil liczy "2 godziny" .Może od momentu kiedy obsługa klienta włączyła komputer? Ja twierdzę ,że czas reakcji był znacznie dłuższy.

Mając przykre doświadczenia z BOK webh napisałem swoje zdanie o tej firmie ( bo przecież o tym jest ten wątek) i w całości podpierałem się faktami.

 

Jeśli ktoś sobie życzy ze mną dalej prowadzić dyskusję mogę podać maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×