Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
www.tidzu.pl

[VPS] Tani, pod różne zastosowania

Polecane posty

Cześć. Potrzebuję taniego vps'a, do różnorakich zastosowań - www, serwer gry, teamspeak ew. ventrilo. Mówiąc zwięźle, na dysku mi nie zależy, 3gb to nawet zbyt dużo, ale potrzebuję dużo ramu (min. 0.7gb) i mocnego, jak na budżetowego vps procesora (1.5ghz) transfer, oraz łącze raczej bez znaczenia ( średnio na moim domowym serwerze zużywam 7gb/mies, a łącze mam 5/5mbps). Dokładnie, to będzie zainstalowany na vps serwer minecraft (10 slotów), głosowy 40+ slotów oraz na małą stronę, która nie będzie aż nadto często odwiedzana. Lokalizacja - najlepiej gdzieś w okolicy - Polska, Francja, Niemcy itd.

Myślę, że 40zł brutto za miesiąc powinno wystarczyć, ale jeżeli będzie coś wartego uwagi to mogę dopłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ram gwarantowany, aktualnie przy 3/4 zajętych wszystkich slotów (gra + głos) użyte jest tylko 600mb ram. Nie spieszy mi się z kupnem, tak więc może będę mieć trochę większy budżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do naszej oferty VPS, serwer w niemieckiej serwerowni:

 

http://www.mzone-net...index.php?d=vps

 

Jednak jeśli chcesz poinstalować te wszystkie aplikacje o których pisałeś, zalecałbym trochę większy budżet, polecam VPS40H z naszej oferty

Możliwe by było obcięcie pojemności dysku i transferu? Jak dla mnie te wartości są zbyt dużo, a wolałbym nie płacić za niewykorzystaną powierzchnię.

 

VPS2 byłby wystarczający ;) Jest możliwość przetestowania serwera? Czy tylko kupowanie w ciemno. A i dlaczego lokalizację macie przy specyfikacji Francję, a opis niżej dotyczy dc w niemczech?

Edytowano przez www.tidzu.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i dlaczego lokalizację macie przy specyfikacji Francję, a opis niżej dotyczy dc w niemczech?

 

Niedawno Freecast wprowadził nową ofertę VPS. Pewnie zapomnieli zmienić opisu DC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma freecast.pl posiada płatny 24-godzinny test usługi VPS w cenie 1,23zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe by było obcięcie pojemności dysku i transferu? Jak dla mnie te wartości są zbyt dużo, a wolałbym nie płacić za niewykorzystaną powierzchnię.

 

Jest możliwy indywidualny pakiet, ale przy dłuższej współpracy.

Proponuję wziąć na jeden miesiąc, przetestujesz i wtedy będzie mogli porozmawiać o indywidualnym planie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VPS2 byłby wystarczający ;) Jest możliwość przetestowania serwera? Czy tylko kupowanie w ciemno. A i dlaczego lokalizację macie przy specyfikacji Francję, a opis niżej dotyczy dc w niemczech?

 

Opis Data Center zmieniony

 

Firma freecast.pl posiada płatny 24-godzinny test usługi VPS w cenie 1,23zł.

 

Dokładnie należy dokonać przelewu na nasz rachunek, lub po dokonaniu wpłaty przesłać nam czytelny skan dowodu (najlepiej w formacie PDF lub screen z ekranu). :)

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości...

Czy można zapłacić za okres testowy poprzez SMS? Cena sugeruje właśnie tą opcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości...

Czy można zapłacić za okres testowy poprzez SMS? Cena sugeruje właśnie tą opcję :)

 

Nie tylko przelew ewentualnie płatność online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×