Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kolopik

2ap.pl - Niegdyś darmowy

Polecane posty

W związku z tym, że 2ap stało się już płatnym hostingiem, ciekaw jestem Waszych opinii.

(ciekawe co się stało z darmowymi kontami)

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tam konta, ale kumpel się kupił tam serwer. Powiem tyle, że Direct Admin jest tak okrojony, że lepiej nie pytać. Może to nie jest krzak, ale nie warto kupować tam czegokolwiek tylko dołożyć i zakupić hosting w sensownej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tam konta, ale kumpel się kupił tam serwer. Powiem tyle, że Direct Admin jest tak okrojony, że lepiej nie pytać. Może to nie jest krzak, ale nie warto kupować tam czegokolwiek tylko dołożyć i zakupić hosting w sensownej firmie.

 

Jednak zapytam o ten okrojony DirectAdmin. Okrojony o jakie funkcje? Możesz załatwić jakieś zrzuty?

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ofercie:

Konta e-mail Bez limitu1

 

Komentarz do pakietu Mini:

 

1 - Obsługa zewnętrznych dostawców poczty oraz funkcji mail() w PHP.

 

Mały haczyk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tam konta, ale kumpel się kupił tam serwer. Powiem tyle, że Direct Admin jest tak okrojony, że lepiej nie pytać. Może to nie jest krzak, ale nie warto kupować tam czegokolwiek tylko dołożyć i zakupić hosting w sensownej firmie.

Aktualnie funkcjonalność panelu DirectAdmin nie odbiega od tego, co oferuje standardowa instalacja. Oto zrzut ekranu prezentujący teraźniejszy wygląd i główne funkcje panelu: http://www.2ap.pl/img/DA.png .

 

W ofercie:

 

 

Komentarz do pakietu Mini:

 

 

 

Mały haczyk :P

Nie ukrywaliśmy tego, że poczta była realizowana w ten, a nie inny sposób. Teraz dostępna jest "normalna" poczta na naszych serwerach (domyślne ustawienie) lub możliwość użycia zewnętrznego dostawcy (w prosty sposób przez panel DirectAdmin).

 

Wszystkich zainteresowanych bezpiecznym hostingiem zapraszamy do przetestowania naszych usług (darmowy 7-dniowy okres testowy) oraz wyrobienia własnej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×