Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mylith

[pytanie] U kogo rejestrować domenę

Polecane posty

Witam,

 

Jaką firmę polecacie? Osobiście zastanawiam się nad nazwa.pl / home.pl prawdę mówiąc cena nie ma dla mnie aż tak wielkiego znaczenia. Bardziej interesuje mnie jakość usług oferowanych przez te firmy, z tego co się doczytałem na forum nazwa.pl ma całkiem dobrą opinię, nie wiem jak jest z home.pl jeśli chodzi o domeny. Dobrze aby dodatkowo był wygodny panel, i minimalnie skrócone formalności przy rejestracji. Nie wykluczam przy tym innych firm niż te wymienione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nazwa.pl - nie polecam, robią wielkie problemy jak byś chciał kiedys przeniesc domene, przynajmniej mi robili itp

 

home.pl - moim zdaniem uslugi na wysokim poziomie, mialem przyjemnosc miec tam zarowno konto, jak i domeny i wszystko pierwsza klasa - polecam jesli mozesz poczekac 1 dzien na rejestracje domeny bo nieraz tyle trwa aktywacja

 

az.pl - na poczatku bardzo chwalilem ze wzgledu na support itp, dzisiaj moge tylko pochwalic za to ze tutaj mozesz sobie doladowac live konto karta kredytowa, i zakladac w pare sekund domeny ktore sa odrazu aktywne. Jednak w przypadku pytan itp, na odpowiedz czeka sie baardzo dlugo - wyglada to tak jak by az.pl nie dawalo juz sobie rady z iloscia klientow. Ale plusem jest kontakt telefoniczny ktory daje mozliwosc szybszego zalatwienia roznych spraw :-)

 

mam nadzieje ze troche pomoglem i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domeny .pl rejestruje w home.pl a miedzynarodowe w godaddy.com :) Dwie firmy dzialajace na wysokim poziomie. Nie spotkalem sie z najmniejszymi problemami w obu z nich.

 

W godaddy.com czesto sa rozne promocje i mozna zaoszczedzic pare $ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładnie tak samo. Zagraniczne rejestrowałem wcześniej w aitdomains ale przez pewien okres, support był na tragicznym poziomie i przeniosłem się do godaddy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wypowiedzi, wybrałem home.pl i mam nadzieję, że się nie zawiodę inaczej obarczę was winą :twisted:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazwa.pl - nie polecam, robią wielkie problemy jak byś chciał kiedys przeniesc domene, przynajmniej mi robili itp

@doopy - a mi zadnego problemu nie robili. Jak chcialem authinfo 25 domen, nawet mily Pan pofatygowal sie i dzwonil do mnie, poniewaz zle dane teleadresowe w jedenej domenie podalem :)

 

Ogolnie, w koncu nie przenioslem domen, a chcialem do DM ale ten ich panel to poprostu wielki szajs. Dlatego tez zrezygnowalem ...

 

Teraz troche porejestrowalem w www.domenytanio.pl ale jakos im nie wierze, z checia jeszcze sie zastanowie i zostanie z nazwa.pl :) Biorac pod uwage ich nowa promocje i caloksztalt :)

 

Pozdrawiam

 

guci0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja moge cos powiedziec o serwisie domenytanio.pl bo mam tam kilka domen - jak dla mnie sa OK. Obsluga OK, ceny OK.

 

Jest w Polsce przynajmniej kilka firm, u ktorych mozna rejestrowac domeny, bo sa to firmy pewne (jak np. home.pl, nazwa.pl) - trzeba tylko wybrac miedzy cena i funkcjonalnoscia.

 

Pomijam firmy typu: domenaplus.pl, domenomania.pl, domenynet.pl itp. bo to sa relererzy i dzis sa a jutro moze ich nie byc. Takie rozwiazanie mi nie odpowiada.

 

Jeden z powodow, dla ktorych ja akurat wybralem i poki co trzymam sie domenytanio.pl to cena przedluzenia, bo promocje na rejestracje maja wszyscy a przedluzenie pl za 79 zl mnie odpowiada. U pozostalych rejestratorow zwykle wynosi 90 - 100 zl netto.

 

Dyzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

wszystko byle nie nazwa.pl wlasnie od nich uciekam nie mam juz nerwow na nich. no i oczywiscie tez musaialem przejsc zabawe z proszeniem sie listownie o moje authinfo... szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko byle nie nazwa.pl wlasnie od nich uciekam nie mam juz nerwow na nich. no i oczywiscie tez musaialem przejsc zabawe z proszeniem sie listownie o moje authinfo... szkoda gadać.

Hmmm... to moze tylko ja mialem to szczescie, ze zostalem super obsluzony. Choc pamietam, ze napisalem dlaczego chce przeniesc domeny ;) Ogolnie mocno pochwalilem ich tylko ta cena :) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja pozwolę sobie dodać jeszcze na zakończenie, iż wybrałem home.pl, domena zarejestrowana wszystko odbyło się ekspresowo i bez problemów. Faktura jeszcze nie dotarła ale może kiedyś ;)

Jako newbie w tej dziedzinie mogę śmiało polecić.

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko byle nie nazwa.pl wlasnie od nich uciekam nie mam juz nerwow na nich

A co takiego Ci zrobili? Korzystam od paru lat i nie narzekam na nic. Inna bajka, że nie przenosiłem od nich żadnej domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×