Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
henrycool

Bardzo tani serwer pod gry

Polecane posty

O d razu przejde do rzeczu, chciałbym z mojego klanu zrobić multiklan, potrzebuje do tego serwa dedykowanego na którym pingi będą około 50-70. Maksymalnie będziemy grali 3v3, gry jakie chciałbym na nim odpalić do Enemy Territory, Call of Duty 2 oraz Counter Strike. Więc sprząt musi być dość mocny, jednak nie potrzebuje dużego dysku (40gb by wystarczyło). No ale bardz mi zależy, żeby to tanio wyszło, ponieważ nikt nie bedzie płacił więcej niż około 6.5 na jednego za miesiąc (będzie nas około 15). Prosze o pomoc w szukaniu srwa, albo chociaż powiedzcie czy znajde gdzieś takiego serwa.

Prosze o pilną odpowieź, oraz z góry dziękuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehehehe, poszukujesz dobrej maszyny na takie gierki, z dobrym pingiem, i 40 gb dysku za 15 zł miesięcznie ? Myśle że jednak nie znajdziesz bo ja osobiście najtańszego dedyka jakiego widziałem to było 100 zł mc. ale parametry mial nie za ciekawe. Ale jak znajdziesz to milo jak nas o tym poinformujesz - wtedy moze wkoncu uwierzyl bym w cuda :-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ups, przepraszam - zle przeczytalem, myslalem ze 15 zl za miesiac chcecie placic :-) ale to jesli bedzie was 15 x 6,5 zl to ok. 97 zł - juz lepiej zlozyc sie po 8 zl i miec dostepne 120 zł - wtedy predzej znajdziecie cos odpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 euro z www.netdirekt.de ale traffic 150gb...

 

Nie no cena tu jest niezła, ale ta maszyna chyba nie uciągnie cod2 :/ 10gb i traffic jakoś da sie przeżyć, ale procek troche słaby no i ramu mogłobybyć więcej... no ale tego sie spodziewałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niewiem, musiałbyś skołować komp o podobnych parametrach od znajomych i sprawdzić. Serwer np q3 działa nawet nie najgorzej na celku 233mhz 32 ramu. Wątpie by cod2 aż takich duzych wymagań co do procka i ramu miało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry mają teraz dużo większe wymagania. Poza tym 10 GB to mało na taki serwer. Oczywiście taka kasa, jak wyżej, to trochę śmieszna kwota jak za tyle serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×