Skocz do zawartości
Macsch

Najlepsza sieć na karte Twoim zdaniem

  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Twój wybór:



Polecane posty

Hmm jestem ciekawy jeśli ktoś ma dla przykładu do mnie darmowy numer to czy będzie on caly czas jako darmowy po przeniesieniu nr tel. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie w Plusie. Tutaj trzeba zrezygnować z "darmowego numeru" i dodać nowy. Ja mam w ten sposób numer swojej pani (mam Simplusa, ona abonament w tej samej sieci) - co miesiąc płacę za tę przyjemność 5 zika, w razie, gdyby zmieniła numer, musiałbym wyłączyć obecny "darmowy numer" i na nowo aktywować usługę z nowym numerem. W abonamencie jest podobnie, tyle, że tam za 5 zika jest do 5 numerów w sieci.

Edytowano przez d.v (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdyby do tego Orange zapuścić VPN do serwera VPS, dedykowanego itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz konkretny powód to możesz do Orange przedzwonić i poprosić o możliwość latania przez ich APN 'vpn', wtedy wszelkie problemy z kompresją znikają i dodatkowo ( bodajże ) dostajesz stałe, publiczne IP, uno problemo, koszt miesięczny tego jest bodajże 10 pln ;d

 

@Aimer

Taka opcja też jest, gdyż Orange wpierdziela się bodajże tylko w ruch latający na porcie TCP 80.

 

Ja od siebie polecę Playa, korzystam już rok od czasu zrobienia sobie dwuletniej przerwy od telefonii ( o kurna, jakoś się dało ! ) i nie widzę potrzeby znikania do konkurencji, doładowuję miesięcznie 35 zł, w tej cenie aktywuję pakiet 1GB Internetu ( od niedawna już po całej sieci wraz z roamingiem Plusa ) i pakiet 30 zł za 10 zł, którego zasad raczej nie trzeba tłumaczyć, oba pakiety obowiązują miesiąc i można je aktywować tylko raz w czasie trwania tegoż pakietu.

Edytowano przez ^^KaMaZZ~.^ (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×