Skocz do zawartości
MasterHost

[Praca] Administrator zdalny

Polecane posty

Firma MasterHost zatrudni osobę do pomocy przy administracji serwerów oraz obsłudze klientów 'Umowa Zlecenie'

 

 

Wymagania

 

  • Dobra praktyczna znajomość PHP, MySQL, mile widziane tworzenie stron www, grafiki itp.
  • Ze względu na kontakt z klientami, konieczna będzie bardzo wysoka kultura osobista.
  • Praktyczna znajomość środowiska Linux (Apache, MySQL).

  • Nasze serwery są obsługiwane przez panel administracyjny WHM/ Directadmin, HyperVM,

  • Mile widziane są osoby z własną działalnością gospodarczą

  • Praktyczna wiedza dotycząca optymalizacji stron SEO
  • Kreatywność

Mile widziane:

 

  • Umiejętność tworzenia aplikacji Facebook
  • Znajomość zarządzania siecią

 

Ze względu na konieczność wybrania osoby o wysokiej kulturze osobistej oraz wiedzy kandydat będzie w okresie testowym do 3 miesięcy. Podczas okresu testowego będzie wprowadzany stoponiowo w nowe zadania i otrzyma dostęp do serwerów pod okiem naszego administratora.

Okres testowy jest płatny tak samo jak praca po okresie próbnym.

 

Niniejsza oferta nie gwarantuje ilości godzin pracy i nie wymagamy natychmiastowej dyspozycji, ta oferta może być traktowana jako praca dodatkowa.

 

Mile widziane są osoby z własną działalnością gospodarczą .Wynagrodzenie wynosi do 50 złotych na godzinę brutto.

Oferty zawierające CV (ze zdjęciem), mile widziane referencje lub rekomendac, prosimy przesyłać na adres: admin@masterhost.com.pl z dopiskiem 'Praca'

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

 

 

W ofertach przesłanych do nas prosimy dodać regułkę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MasterHost.com.pl w celach związanych z rekrutacją na stanowisko Administrator Zdalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Właśnie czytam "Typografię od podstaw" (polecam, tak nawiasem mówiąc) i odkryłem nowe zboczenie wzmożonej uwagi w temacie czcionek ; ) tutaj - masakra : )

hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
, Firma MZone Group zpraca dodatkowa
co to ma być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh.. właśnie chciałem pisać o co chodzi z Mzone.

Widzę, że post był edytowany. Ale było w nim, że wynagrodzenie do ustalenia. Czyli ile? 5zł/h czy 45zł/h? Może jakieś widełki?

 

Szukasz admina, webmastera, pozycjonera czy człowieka do obsługi helpdesku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukasz admina, webmastera, pozycjonera czy człowieka do obsługi helpdesku?

 

tez na to zworcilem uwage.

ALL in One :)

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem o co chodzi, nie autoryzowalem tego postu . Co to ma byc?

Xorg gdzie to masz co wkleiles z cytatu, nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już, był w tym opcjonalnym podtytule do posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już, był w tym opcjonalnym podtytule do posta

 

Przepraszam za małe nie porozumienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Nasza Infrastruktura

 

nasza infrastruktura... nasza infrastruktura... nasza infrastruktura... nasza infrastruktura... nasza infrastruktura... nasza infrastruktura...

 

nasza infrastruktura... nasza infrastruktura... nasza infrastruktura... nasza infrastruktura... nasza infrastruktura... nasza infrastruktura...

 

nasza infrastruktura... nasza infrastruktura... nasza infrastruktura... nasza infrastruktura... nasza infrastruktura... nasza infrastruktura...

 

nasza infrastruktura... nasza infrastruktura... nasza infrastruktura... nasza infrastruktura... nasza infrastruktura... nasza infrastruktura...

 

http://www.masterhost.com.pl/nasza-infrastruktura.html

 

Ale o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

RuFiK pewnie miało być

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor. Pellentesque facilisis. Nulla imperdiet sit amet magna. Vestibulum dapibus, mauris nec malesuada fames ac turpis velit, rhoncus eu, luctus et interdum adipiscing wisi. Aliquam erat ac ipsum. Integer aliquam purus. Quisque lorem tortor fringilla sed, vestibulum id, eleifend justo vel bibendum sapien massa ac turpis faucibus orci luctus non, consectetuer lobortis quis, varius in, purus. Integer ultrices posuere cubilia Curae, Nulla ipsum dolor lacus, suscipit adipiscing. Cum sociis natoque penatibus et ultrices volutpat. Nullam wisi ultricies a, gravida vitae, dapibus risus ante sodales lectus blandit eu, tempor diam pede cursus vitae, ultricies eu, faucibus quis, porttitor eros cursus lectus, pellentesque eget, bibendum a, gravida ullamcorper quam. Nullam viverra consectetuer. Quisque cursus et, porttitor risus. Aliquam sem. In hendrerit nulla quam nunc, accumsan congue. Lorem ipsum primis in nibh vel risus. Sed vel lectus. Ut sagittis, ipsum dolor quam.

 

;;; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam jak piszą administrator a każa robić wszystko www grafike i aplikację . Może jeszcze kawe szefowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissi

uwielbiam jak piszą administrator a każa robić wszystko www grafike i aplikację . Może jeszcze kawe szefowi ?

 

płaci to wymaga ;P ;)

 

Lato idzie, szef chce coś zimnego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja szczerze wątpię, że taka firemka jest w stanie wypłacić komukolwiek 50zł za godzinę pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissi

A ja szczerze wątpię, że taka firemka jest w stanie wypłacić komukolwiek 50zł za godzinę pracy.

 

Najpierw niech wyjdą na 0 i opłacą serwery przy tych cenach to już będzie sukces, potem można pomyśleć o zatrudnianiu, najpierw studentów bo na nikogo innego nie będzie stać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MasterHost, aleś mnie rozczarował. Nie stać Cię nawet na to, żeby samemu napisać tekst o zatrudnianiu administratora?

Wstyd! Dużą część tego ogłoszenia skopiowałeś po prostu z ogłoszenia MZone, ba nawet temat skopiowałeś, dlatego w temacie było MZone. Oj, nieładnie.....

Tak zaczynasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że tak samo wydaje się, że układ menu z glowa net został przekopiowany na ich stronę, przynajmniej w części. Nie chcę tutaj rzucać hasłami j/w, że siara czy coś, lecz ewidentnie widać, że dużo rzeczy kopiują od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale nie może być tak, że ktoś bezkarnie sobie kopiuje od innych wszystko, jak sam nie potrafi wymyślić i trzeba to wg mnie tępić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<p>

Logo wygląda jakby było przeprasowane ze dwa razy po czym wrzucone do painta i zapisane w formacie gif.

 

</p><p><br></p><p>@Edit. Rozjechana tabelka po prawej stronie nad updrade z prawej strony.</p><p>A pozatym jestem ciekaw jak można zupgraedować najwyższy pakiet...</p>

Edytowano przez ToFFiK (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Logo wygląda jakby było przeprasowane ze dwa razy po czym wrzucone do painta i zapisane w formacie gif.

 

 

 

 

@Edit. Rozjechana tabelka po prawej stronie nad updrade z prawej strony.

A pozatym jestem ciekaw jak można zupgraedować najwyższy pakiet...

 

A co ma piernik do wiatraka ? ofertę dałem zlecę! a nie oceny strony www.<_>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×