Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sokola

[Zlecę] Zrobienie grafiki

Polecane posty

Witam, szukam osoby która wykona mi grafike w miare tanio.

 

Chodzi o detal dodanego pliku, demo ala mistrz grafiki:D :

 

http://s3.ifotos.pl/img/demo_hepnnhx.png

 

 

Do tego pod spodem komentarze, opcja guzika raportuj uszkodzone linki gdzies pod obrazkiem.

 

Cena do 50zl, najlepiej paypal ale moge i na konto bankowe :)

 

Info: portaltvsat@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przesłałem również na emaila. W razie czego kontakt : tragedia(at)stopro.org lub koruptorr(at)gmail.com :)

gotowec.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Nie rozumiem, kolega powyżej zrobił zlecenie, pewnie jeszcze za frajer, a teraz może szukasz jeszcze innych którzy Ci zrobią 6 dodatkowych propozycji plus do tego kodowanie. Za 50zł to możesz mieć co najwyżej wstępnie zrobiony projekt logotypu na tablecie.

 

Jeśli szukasz takich ludzi to link dla Ciebie: http://www.google.pl/search?q=darmowy+frajer+do+grafiki&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, kolega powyżej zrobił zlecenie, pewnie jeszcze za frajer, a teraz może szukasz jeszcze innych którzy Ci zrobią 6 dodatkowych propozycji plus do tego kodowanie. Za 50zł to możesz mieć co najwyżej wstępnie zrobiony projekt logotypu na tablecie.

 

Jeśli szukasz takich ludzi to link dla Ciebie: http://www.google.pl...lient=firefox-a

 

Czlowieku czy ja Cię zmuszam do robienie czegoś ? 50 zł za grafikę na 1 podstrone to malo ? Za cale strony płacilem po 300 zł.

Tobie nie pasuje cena to sie nie wcinaj... a twoja opinia mnie malo interesuje ;]

 

 

A no zapomnialem dla Pana zapewne 50 zl to grosze dla kogoś pewnie cena odpowiednia.

Edytowano przez sokola (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

I w taki oto sposób rynek zleceń i projektowania stron internetowych itd idzie na psy. Co niektórzy to za 10 zeta by chcieli wypas strone + własny PA :) A porządni ludzie którzy się znają na rzeczy cierpią bo nagle cena kilku tysięcy za full strone to kosmiczna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Za tyle to ja ostatni wykonywałem poprawki na stronie (zmiana kolorystyki z pomarańczowej na zieloną) [dwa obrazki i CSS]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poważni ludzie a jak dzieci... Czy ja napisalem, ty, ty i ty musisz zrobić mi to za 50 zl ? Nie nie napisalem, nie wymagam też kodowania. Ale wy i tak swoje musicie dodać... szkoda gadać.. Wolny rynek, pisze ile chce dać, nie pasuje to nie pasuje. Trudno to zrozumieć ?

 

Sporo zleceń dawalem i uważam że 50 zl za 1 podstrone to nie malo.

 

Ale spoko, lepiej skasujcie temat bo widać ze za bardzo was podnieca ten temat.

Edytowano przez sokola (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Po prostu ludzie nie chcą tego robić bo zaraz będzie że plagiat i tylko ktoś kolorki pozmieniał w czyimś projekcie... W tedy by była jadka tutaj!

 

Zleciłeś projekt, projekt został wykonany, nie wiadomo czy doszedł do skutku ale projekt jest więc nie wiem po co chcesz mieć X wersji tego samego za który nie wiadomo czy każdemu zapłacisz...

 

 

Nagle postara się o to kilka osób będą się starać przypuśćmy że każda straci na to 3h a ty powiesz: "Blee, wezmę pierwszy a reszta papa". Więc ludzie boją się że stracą swój czas w ciągu którego zarobili by 3 razy tyle na innym projekcie z gwarancją zapłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez po to dalem email zeby cos ustalić, nie napisalem prosze zamieszczac prace do konkursu. A zglosily sie jak na razie 2 osoby, rozmowy nie doszly do skutku wiec szukam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×