Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
satyr85

Vps/dedyk na zaplecze

Polecane posty

Witam

Potrzebuje dedyka lub mocnego vps pod zaplecze. Zainteresowała mnie oferta hetzner.de ze względu na ceny ripe i szukam czegoś podobnego w PL lub pośrednika. Konkretyzując potrzebuje conajmniej 128 ip z możliwością rozbudowy, procesor minimum 1rdzeń, ram minimum 1gb. Transfer od 500gb w górę.

 

Najbardziej byłbym zainteresowany ofertą przeciętnego dedyka, do którego mógłbym dokupować adresy IP, a gdy przestanie on wystarczać przesiąść się na lepszą maszynę korzystając dalej z wykupionych wcześniej bloków ip (nie wiem czy takie rozwiązanie jest w ogóle możliwe-mam nadzieję że tak).

 

Budzet - w przypadku jednorazowego kupna bloków RIPE - do 400 pln miesięcznie + koszty instalacji oraz ip.

Do serwera na pewno zamówię usługę administracji - kwestia u kogo - zapraszam więc firmy również do składania ofert administracji serwerem

 

Decydującą kwestią będzie oczywiście koszt IP.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszystkie posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kissi

Orientujesz się może jak wygląda samo składanie wniosku o dodatkowe IP do RIPE? Robi się to samemu czy też firma u której wykupie serwer zrobi to za mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kissi

Orientujesz się może jak wygląda samo składanie wniosku o dodatkowe IP do RIPE? Robi się to samemu czy też firma u której wykupie serwer zrobi to za mnie?

 

128 adresow ip na hosting ? oj to musialbys sie niezle nagimnastykowac a i tak podejrzewam ze nie dostaniesz

 

dostaniesz odpowiedz ze na hosting dowolnej ilosci witryn wystarczy 1 adres IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla utrzymania takiej liczby IP w grę wchodzi tylko serwer dedykowany.

 

Lokalizacja serwera jest obojętna? Czy jednak wolałbyś coś konkretnego?

 

Link do oferty:

Serwery dedykowane

 

Wszelkie pytania możesz kierować na:

Infolinia: 801 000 437

Tel (71) 724 22 17

info@hostit.pl

Edytowano przez bartosz.nowicki (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budzet - w przypadku jednorazowego kupna bloków RIPE - do 400 pln miesięcznie + koszty instalacji oraz ip.

Do serwera na pewno zamówię usługę administracji - kwestia u kogo - zapraszam więc firmy również do składania ofert administracji serwerem

 

adresow IP nie da sie kupic ...

 

pozatym dopisalbys czy chcesz w 1 puli czy z kilku roznych pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za zainteresowanie tematem

 

 

@krdc.pl

Wolałbym oczywiście z kilku różnych pól, ale nie mam pojęcia jak by to wyglądało cenowo.

 

@bartosz.nowicki

Polska lokalizacja i Polskie ip byłyby dużo ciekawsze, ale podejrzewam że koszt ip mógłby przerosnąć moje możliwości. Jeżeli mógłby Pan tutaj albo na PW pokazać mi przykładowe koszty serwera oraz ip dla lokalizacji polskiej i zagranicznej będę bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×