Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Konrad.K

Ehh, poszukuje ODPOWIEDZIALNEGO i SZYBKIEGO ADMINA !

Polecane posty

Witam,

 

Mam niesamowitego pecha, bo już dawałem 3 adminom, niby to prowadzącym hostingi itp, do konfiguracji, jednak kazdy z nich robil kawalek po czym zawsze cos sie dzialo.. ehh... mam juz tydzien przesuniecia w zaplanowanym terminie przez te jaja...

 

Z tego co wiem, zostało do zrobienia:

:arrow: Doinstalowanie PHP5 do PHP4 zeby oba dzialaly

:arrow: Instalacja mod_rewrite

:arrow: Naprawa panelu vhcs2 (bo raptem przestał działać jak dobrał się do niego ostatni admin)

:arrow: Z tego co wiem mam już działające DNSy, jednak trzeba porobić strefy, zebym mial ns1.serfer.info i ns2.serfer.info

:arrow: Naprawa PowerADMINA

:arrow: Ogólne sprawdzenie czy wszystko działa

:arrow: Konfiguracja tak, aby wszystko automatycznie się odpalało przy restracje serwera.

 

ew jak to nie problem trzeba takze posprzatac nie formatujac dysku po pierwszym adminie ktory zainstalowal po 3 serwery ftp, po 3 serwery smtp i moze to sie zaczac grysc.

 

Sprawa niezykle pilna - musze mieć jak najdzybciej. Jak kogoś znajde usune temat albo w nim odpisze.

 

Oczywiście płace $$ - załatwi sie przez allegro zeby zadna ze stron nie oszukala drugiej.

 

Biore TYLKO odpowiedzialnych i znajacych sie na rzeczy adminow !! Mam dosyc amatorow ktorych nie brakuje.

 

Oferty na PW - prosze nie odpowiadac w temacie.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

doopy, zadzwon do kilku wiekszych firm hostingowych w Polsce i zapytaj sie ile taka usluga by kosztowala. Srednia stawka na rynku za roboty ad-hoc za godzine pracy osoby ktora ma doswiadczenie w tym co robi to ok. 100 zl.

 

Dodatkowo mozesz zaoszczedzis pieniadze i czas poprzez spisanie na papierze zalozen / specyfikacji tego co chcesz osiagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×