Skocz do zawartości
mstplk

[wirtualny] dobry w ATMAN-ie

Polecane posty

Witam,

 

Szukam dobrego, prostego hostingu, który jest w miarę rozsądnej cenie i położony jest w ATMAN-ie w Wawie.

Miałem właśnie kupować w Unixstorm, ale kolega był uprzejmy mi donieść, że US rezygnuje z ATM i przenosi się na Śląsk. A szkoda.

 

US byłoby najlepsze, bo jakość/cena rewelacja, ale wolelibyśmy w ATM.

 

Szukamy hostingu rzędu 10 GB hdd i ok. 30-50 GB transferu/m-c.

 

Czy możecie coś polecić? Będę wdzięczny za propozycję, gdzie obsługa klienta nie jest na odwal i w miarę sensownie się tymi swoimi userami zajmuje.

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukamy hostingu rzędu 10 GB hdd i ok. 30-50 GB transferu/m-c.

Czy możecie coś polecić? Będę wdzięczny za propozycję, gdzie obsługa klienta nie jest na odwal i w miarę sensownie się tymi swoimi userami zajmuje.

Nie wiem jak u Ciebie z budżetem, ale tak na szybko przychodzą mi do głowy 4 firmy, w tym megiteam.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Ciebie z budżetem, ale tak na szybko przychodzą mi do głowy 4 firmy, w tym megiteam.pl.

480 zł. Trochę zdzierstwo, nie? Właśnie chodzi mi o poziom UnixStorm, który wg mnie jest genialny -- ATM, dobry support, super uptime i np. 180 zł za te same parametry co megiteam. To 300 zł mniej!

 

A te 3 pozostałe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

mstpik "trochę zdzierstwo"?

nie masz pojęcia nawet skąd mogłaby się brać różnica w cenie - nie rzucaj takich głodnych kawałków, bo wychodzi ci słoma z butów

 

mogę ci znaleźć hosting o takich parametrach za 1000zł rocznie i zapewniam, NIE BĘDZIE to żadne "zdzierstwo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mstpik "trochę zdzierstwo"?

nie masz pojęcia nawet skąd mogłaby się brać różnica w cenie - nie rzucaj takich głodnych kawałków, bo wychodzi ci słoma z butów

 

mogę ci znaleźć hosting o takich parametrach za 1000zł rocznie i zapewniam, NIE BĘDZIE to żadne "zdzierstwo"

Odpowiadałem już na to więc drugi raz nie zamierzam. Miłosz chyba zgubił mój post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×