Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ygd

Jak długo domena .com ma status EXPIRED?

Polecane posty

Jak w temacie.. 7 dni czekam na możliwość ponownej rejestracji, na razie to samo...czyli EXPIRED...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A później był jeszcze jakiś okres na ponowny zakup tyle że drożej. Gdzieś w internecie było to dokładnie opisane - niestety nie pamiętam adresu. Łącznie było to albo 60 albo 90 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sporo zależy tez od rejestratora czy nie zamierza jej przywłaszczyć , odsprzedać

jedna z moich domen z systemu proxydomain kupiło buydomains.com i co najmniej rok mam z głowy wartość 1200$ odkup , inna po miesiącu zarejestrowałem u nowego operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 dni czekam na możliwość ponownej rejestracji, na razie to samo...czyli EXPIRED...

W normalnych warunkach:

30 dni blokady, w czasie której dotychczasowy właściciel może jeszcze zapłacić i aktywować ponownie domenę.

40 dni blokady, kiedy cena jest już sporo wyższa, ale nadal pierwszeństwo ma dotychczasowy właściciel.

5 dni Pending Delete, czyli blokady całkowitej i dopiero powrót do puli nazw wolnych (chyba, że będziesz za często sprawdzał WHOIS i jakaś firma przechwytująca uzna, że warto domenkę przejąć do dalszej odsprzedaży :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja domena, którą straciłem już dość dawno - nie była mi potrzebna - jest ciągle u jakiegoś rejestratora. Szczerze mówiąc to nie wiem po co, ale ja za nią nie będę płakał, bo i tak nie była mi już potrzebna. Jak napisałem jaka jest jej wartość to usłyszałem 1000$, bo domena przynosi niby zyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×