Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

[ tylko z Gdańska] webmaster poszukiwany

Polecane posty

Gość

Hello,

 

W czerwcu na 90 procent kończę obsługę pewnej firmy. Od jakoś końca sierpnia trzeba będzie najprawdopodobniej przejąć obsługę tejże firmy. Generalnie chodzi o support kilku stron (prawie takich samych) na Joomli. Pomóc, doradzić, wrzucić kartkę świąteczną itd. Trzeba będzie pewnie dogadać się odnośnie standardowych działań i niestandardowych, np. dodatkowo płatnych.

 

Ze dwa razy w tygodniu trzeba przybyć do Gdańska Głównego (niedaleko hotelu Heweliusz) na konsultacje jakieś, coś pogadać, posłuchać życzeń pani prezes i takie tam.

Wszystko generalnie do dogadania, dlatego nie mam pojęcia jaka kasa będzie do zarobienia.

Dla wymogów regulaminu napiszę 500 netto na dzieło... albo inaczej: OD 500zł netto miesięcznie.

Kwota śmieszna, ale no cóż... z jednej strony roboty jest naprawdę mało (jak się dobrze zorganizuje i ludzików poduczy, to ze 3-4h tygodniowo z domu + jakaś wizyta).

 

Robota idealna dla studenta IMO, można dorobić, zdobyć doświadczenie, a jednocześnie kto wie, czy w przyszłości nie zakręcić się na dłużej, bo strona informatyczna raczej tam kuleje.

 

Ja chcę się na maksa poświęcić nowej pracy + samorozwojowi, więc chyba jednak będę musiał zrezygnować.

Zaznaczam, że nie jest to jeszcze do końca pewne, ale chcę być gotowy na różne ewentualności.

 

Wymagania:

- chęć zdobycia doświadczenia, dorobienia, itd.

- umiejętności graficzne na poziomie zaawansowanych podstaw albo podstawowych średnio zaawansowań ; ) (tak naprawdę jakikolwiek program graficzny, w którym tworzycie ładne elementy graficzne - również flash, np. SwishMax)

- cierpliwość, umiejętność współpracy z grupą kobiet ; )

- uczciwość i dojrzałość (nie, że chlanie pół tygodnia wieczorami "bo jestem studentem i mam wszystko w nosie" i nieodbieranie mejla, tylko naprawdę taka obsługa jak "duch" + ze 2 razy w tygodniu podjechać coś pokazać, pogadać, itd.)

- Joomla 1.5 przynajmniej "całkiem dobrze" opanowana

- Zenphoto "w paluszku"

- najlepiej student, musowo wiek 18+, ale raczej nie więcej niż 28-30 (nie ten target i nie ta kasa do zarobienia IMO)

- umiejętność pogłówkowania i zaproponowania jakiegoś rozwiązania na jakiś problem zarządzania i organizacji pracy firmy (np. wdrożenie jakiegoś open-source'owego skryptu - możliwa dodatkowa kasa)

- bytność w Gdańsku, ew. Trójmieście, ogólnie tak niedaleko, by nie zaburzało to komunikacji (również fizycznej)

- znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie średnio zaawansowanym

- znajomość zagadnień hostingu (spore konto hostingu dzielonego do zarządzania całym kramikiem)

 

Jeśli się dobrze zakręcić, będzie fucha tak za rok na przerobienie stron na Joomlę 1.6 i takie tam, różne dodatkowe rzeczy. Raczej fajna atmosfera (poza chwilami, gdy dzień przed wydarzeniem ktoś sobie przypomni, że "przydałaby się kartka okolicznościowa" i trzeba zrobić 7 kartek : )

 

Chętnych proszę o machnięcie paru słów o sobie (skąd jesteś, kierunek studiów, zainteresowania, jakieś portfolio) na milosz[at]webastyczny.pl.

 

Dzięks i pozdro : )

 

Miłosz / Sponsi

(więcej o mnie: www.webastyczny.pl)

 

UWAGA! Oferta nieautoryzowana przez firmę, o której piszę. To moje prywatne ogłoszenie "na wszelki wypadek".

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×