Skocz do zawartości
Homzik

domeny w cal.pl

Polecane posty

a czemu cal nie wypowie się na temat zmiany dnsów w panelu ? nie działa zawsze to poprawnie... Raz mi i znajomemu dnsy same się zmieniły..

 

czekamy na odp.

Bo wg mnie dużo osób przeniesie domeny do ovh lub vbiz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-ns1.rhr.pl

-ns2.rhr.pl

 

Nie są prawidłowymi NS

 

 

Nikt nie ma problemu z obsługą tych dnsów oprócz Państwa. Sorki, ale zwalanie winy na nsy jest trochę nie fer... :) Ostatnio zaproponowałem inne rozwiązanie i do tej pory mój klient nie otrzymał odpowiedzi. Naprawdę sorki, rozumiem że były święta, ale odpisywanie prawie 24h to duża przesada.

 

 

Zarówno my jak i Państwo chcemy rozwiązać ten problem, dlatego zapraszam do kontaktu via e-mail (poczta@webh.pl - gwarantuje szybkie odpowiedzi i sam też tego wymagam :) ) lub przez gg:7874795.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz mi i znajomemu dnsy same się zmieniły..

Mi też obecnie zmieniły się. Wczoraj domena ładowała sie na serwerze neteasy.pl, a dzisiaj na cal.pl

No ale nie chodzi o to, żeby od razu narzekać. Napisałem użytkownikowi Info-Cal i poczekam na odpowiedź.

Zawsze cal.pl pod względem domen polecałem. I mam nadzieję, że to jest usterka kilku dniowa - do rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też obecnie zmieniły się. Wczoraj domena ładowała sie na serwerze neteasy.pl, a dzisiaj na cal.pl

No ale nie chodzi o to, żeby od razu narzekać. Napisałem użytkownikowi Info-Cal i poczekam na odpowiedź.

Zawsze cal.pl pod względem domen polecałem. I mam nadzieję, że to jest usterka kilku dniowa - do rozwiązania.

 

ja też polecałem zawsze i mam nadzieje, że będzie tak dalej, bo nie chce iść zbytnio do francuskiego molocha :)

po 2. chyba dwa razy dnsy mi się zmieniły, no ale trudno..

po 3. zmiana dnsów przez panel nie zawsze działa (u mnie w ~80 % przypadkach).

A przykładzik taki mały: mam w cal.pl pewną domenę np: domena.pl i była ona zmieniana przezemnie z dnsów prohost.pl na własnego vpsa. Oczywiście zmiana w panelu nie pomogła, więc został napisany tickiet. Domena od jakiś 1-2 miesięcy wisi na dnsach prohostu :PP No nie ważne nie używam jej, więc się nie czepiam bo sobie leży nie używana :) (fakt odpisali, że zmiana zrobiona, ale u mnie coś nie działa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka (chyba z 5) domen w cal.pl i nie mam żadnych problemów. Na pewno nie zmieniają mi się NS na ich... .

W sprawie zmian w panelu nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ nie robiłem tego ostatnio... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sprawie zmian w panelu nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ nie robiłem tego ostatnio... .

 

ale z tego co pamiętam to wcześniej też było coś ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

niestety muszę odradzić korzystanie z usług cal.pl

 

We wtorek 8 kwietnia 2008 około godziny 11 dostali faksem prośbę o kod authinfo. Niestety to dzisiaj go nie otrzymałem, a obsługa milczy.

 

Zresztą podobnie jak u Jarka - wpisuję swoje dns'y a często zostają te wpisane przez cal'a - niedziałające. Przy jednej domenie wpisali podane przeze mnie adresy na 1 i 3 miejsce, zostawiając 2 dla siebie - strona raz działała, raz nie, w zależności od tego który serwer był odpytywany.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie były problemy z przypisywaniem DNS... . Problem został już naprawiony i teraz nie będzie już takich problemów.

 

Za utrudnienia przepraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×