Skocz do zawartości
cezary188

Pomoc przy stawianiu VPSow XEN lub inne

Polecane posty

Witam potrzebuje osoby ktora zna sie na XEN HVM lub inne i pomoze mi postawic kilkadziesiat vpsow na jednym fizycznym serwerze. Potrzebuje ok.30 vpsow kazdy z identycznymi parametrami etc. oraz kazdy z osobnym zew. ip. Samo postawienie to nic. Potrzebuje aby ustawić mi szablon instalacji/reinstalacji kolejnych serwerow. Na kazdym serwerze oprocz samego systemu (debian lenny 32bit) potrzebuje aby bylo zainstalowane kilka aplikacji o pewnej konfiguracji dlatego tez będzie potrzeba utworzenia jakiś iso czy tez szablonów które zaraz po instalacji przeprowadza samoczynnie instalacje odpowiedniego oprogramowania. Nie oczekuje meczą się ze wszystkimi vpasami. Wystarczy zaprogramować szablon oraz powiedziec mi co i jak ustawic. Zainstalowac tak z 2-3 serwery i byc w razie czego przy moim instalowaniu reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam dość duże doświadczenie z wirtualizacją. Proponuję openVZ. Szczegóły i cena do ustalenia.

 

 

Poniżej parę słów "o mnie":

 

Jestem administratorem z 12-letnim doświadczeniem zawodowym. Obecnie opiekuję się blisko 30 serwerami znajdującymi się w różnych datacenter (OVH, Hetznet, ATMAN, Rackspace) oraz w mniejszych serwerowniach. Zapewniam wysoką jakość i dostępność w razie awarii.

Na życzenie prześlę referencje.

 

Poniżej główne obszary kompetencji:

- Administracja systemami Unix/Linux: wszystkie popularne dystrybucje GNU Linux (preferowane: Debian i Centos), rodzina systemów BSD, Sun Solaris,

- Administracja systemami Microsoft Windows w wersjach desktop (Professional) i serwer,

- Administracja systemem Novell Netware,

- Konfiguracja urządzeń sieciowych, zarządzanie ruchem IP,

- Administracja serwerami baz danych: Progress, mySQL, postgress, MS SQL, Firebird i inne (również rozwiązania klastrowe),

- Administracja serwerami pocztowymi: MS Exchange, qmail, postfix, exim i inne,

- Administrowanie serwerami WWW: IIS, Apache, nginx, lighttpd i inne.

- Wirtualizacja: Xen, WMware, KVM, OpenVZ

- Panele: Plesk, ISPconfig, DA, inne

- Doświadczenie w instalacji i konfiguracji centralek asterisk.

 

 

Możliwa również stała opieka nad serwerem.

 

Opieka obejmuje:

- stały monitoring proaktywny jakości i wydajności działania serwera z analizą trendów (sprzęt i oprogramowanie) - monitoring automatyczny 24/7/365 z powiadomieniami o zdarzeniach na e-mail, jabber i SMS,

- regularną kontrolę manualną - analiza logów serwera,

- codzienne kopie zapasowe,

- regularne aplikowanie aktualizacji,

- wysoka dostępność i szybka reakcja na zgłoszenie z reguły nie przekraczająca 1h,

- regularne własne audyty bezpieczeństwa sieciowego,

- automaty powiadamiające o wystąpieniu problemów z oprogramowaniem lub sprzętem,

- wszelkie sprawy techniczne związane ze zgłaszaniem problemów do dostawcy usługi.

 

 

Forma współpracy dowolna: f-ra, umowa, inne

 

Kontakt: 606-388-590, ireneusz.baka@gmail.com

 

pozdrawiam i zapraszam do kontaktu

Ireneusz Baka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bakai, a możesz nie spamować ciągle tym samym tekstem? Umieść go w dziale z ofertami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Tak się kończy nieprzestrzeganie regulaminu. Potem 10 pyta o to samo co autor powinien od razu napisać.

Zacznijmy w końcu egzekwowac ten regulamin.

 

"W przypadku poszukiwania zleceniobiorcy wymagana jest podana cena, która użytkownik jest gotów zapłacić za usługę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×