Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Adshi

[VPS] Subdomena w lighttpd

Polecane posty

Witam,

 

pomoże mi ktoś jak mam utworzyć subdomene? Proszę informacje o tym, co później zrobić (czy trzeba restartować lighttpd itp. itd. (che to zrobić jak najszybciej, bez straty użytkowników)).

Szukałem w Google, ale nie zadziałało (być może trzeba zrestartować tego lighttpd'a, ale jak już wspomniałem, muszę się upewnić.).

Edytowano przez Adshi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Jeśli zmienisz konfig, dodasz host, powinienes zrestartowac aby zaczytalo.

mozesz spróbować:

reload

force-reload

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy czym force-reload, to to samo co restart ;)

Ale reloadem powinno zaczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×