Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Blokada konta PayPal

Polecane posty

Karta debetowa nie może być przypisana do konta paypal.

 

Może być, zarówno Debetowa jak i Kredytowa.

 

Karta debetowa nie posiada zabezpieczenia cvv ani cvv2, jej numer niemoze byc weryfikowany poprzez kodowanie cvv+expires.

 

Chyba powinieneś założyć konto w "normalnym" banku, bo moje wszystkie karty ( a mam ich kilka) posiadają zarówno chip jak i kod CVV.

 

MZone no śmiech mnie bierze.

 

Chyba powinieneś popracować nad swoją kulturą i zachowaniem, z tym jesteś na bakier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Irek, a jak dodajesz swoja debetowa? Jaki typ karty wybierasz z listy ? (american express, visa itp)

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kartą Visa Electron nie zawsze można zapłacić MOTO. (W uproszczeniu) wyrazić zgodę musi na to bank.

Patrząc na post http://forum.ingbank.pl/forum/karty-platnicze-do-rachunku/topic/jak-zaplacic-karta-w-internecie to ING dla debetówek Electron z automatu odrzuca operację takich obciążeń, więc to nie przejdzie.

 

Tak jak ci napisali przedmówcy - załóż sobie kartę elektroniczną prepaid bzwbk - to będzie najmniej problematyczne rozwiązanie.

 

A jeśli masz kartę Maestro/Cirrus, to już ogólnie klapa - tym to się wcale nie da zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

No własnie mam Maestro... załozyłem tam, tylko ze ni ma jak tam kasy wplacic :D bo ja mam dla niepelnoletnich konto i nie moge przelewow robic... (tak tak... w Polsce chyba moga nieletni :D).

 

Powiem jedno... Tyle do roboty, zeby moc odblokowac konto i 7 zeta wyjac... chyba zapomne o tym koncie PP...

 

Dzieki wszystkim za kłotnie fajna rozmowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irek, a jak dodajesz swoja debetowa? Jaki typ karty wybierasz z listy ? (american express, visa itp)

Wszystkie moje karty to Visa.

 

Skontatuj sie z PP, powiedza ci co zrobic. maestro to faktycznie klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

MZone, nie ucz ludzi kultury, jeśli sam nie potrafisz udowodnić swojej.

Moja kutura jest w jak najlepszym stanie i pracowałem nad nia przez prawie piećdziesiąt lat mojego życia.

 

Co do normalności to wszystkie karty debetowe posiadajace kod cvv2 nie są juz kartami debetowymi w rozumieniu zasad bankowosci. To wytwory polskiej chorej rzeczywistosci. Mieszkam od bardzo dawna w któryms z kolei kraju europejskim i nigdy żaden bank nie wydał karty debetowej z kodem cvv2.

 

Karta debetowa jest karta płatniczą poprzez autoryzacje konta (stan, pozyczka w koncie). Nie może stanowić źródła płaticzego w obrocie elektronicznym.

Zapraszam do przestudiowania zasad bankowości, oraz bankowości elektronicznej.

 

Specjalnie poczekałem aż zona wróci z pracy (Centrum obsługi i autoryzacji Visa Ireland Naas) i wyjasni mi dokładnie niuanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Irek, a visy to nie karty kredytowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do normalności to wszystkie karty debetowe posiadajace kod cvv2 nie są juz kartami debetowymi w rozumieniu zasad bankowosci. To wytwory polskiej chorej rzeczywistosci. Mieszkam od bardzo dawna w któryms z kolei kraju europejskim i nigdy żaden bank nie wydał karty debetowej z kodem cvv2.

To czemu na podstronie Visy dot. kart Debit ( http://usa.visa.com/personal/cards/debit/index.html ) jest adnotacja

Gain peace of mind with Visa's extra security protections.

(...)

A 3-digit security code to verify your identity for Internet and phone purchases.

 

Chyba skoro nie miała by to być karta Debit, to Visa by się tym tak nie chwaliła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

Zablokowano mi konto, i pisze ze musze dodac karte kredytowa (ktorej nie mam...) na paypalu mialem troche pieniedzy a nie moge ich uzyc.

 

Co byscie zrobili na moim miejscu ;)?

 

Miałem podobnie. Ktoś prawdopodobnie włamał mi się na pp, zmienił email i chyba dodał kartę kredytową. Wymieniłem kilka mejli z firmą i poprosili mnie o to, żebym do nich zadzwonił, więc zadzwoniłem. Miła pani spytała o moje dane, więc jej podałem, dałem email itd. Okazało się, że mój email na gmailu istnieje w systemie, ale został zmieniony na jakiś z wp i poproszono mnie o podanie tego adresu... Powiedziałem, że konto było rejestrowane na adres z gmaila oraz, że nie mam pojęcia co to może być za email. Wmawiano mi, że to ja zmieniłem ten adres, rozłączyłem się (w sumie gadałem 3 minuty, a 10minut słuchałem muzyczki). Wysłałem około 20meilii - bez skutku. Dostałem jakiś formularzyk o "nieautoryzowanym użyciu konta*(?)" No to zacząłem wypełniać. W ostatnim punkcie musiałem podać jakieś 4 cyferki z karty kredytowej, której nawet nie posiadam. Znowu wysłałem do nich mejla. Stwierdzili, że do mojego konta jest podłączona jakaś karta, choć jej nie podłączałem, bo takowej nie posiadam. Znowu poproszono mnie o kontakt telefoniczny. Zadzwoniłem i znowu to samo. Pytanie o email na wp ... Niestety nie potrafiłem im tego wytłumaczyć, że nie posiadam karty kredytowej ani mejla na wp, ale ciągle mi to wmawiano - rozłączyłem się, bo już mnie krew zalewała. Napisałem znowu email, że coś jest nie halo z formularzykiem. Dostałem odpowiedź, że to błąd systemu i zaraz zostanie naprawiony. Na mejla wysłano mi instrukcję jak postępować w takim przypadku, ale niestety nic to nie dało, bo znowu pytanie o kartę. Dałem sobie spokój. Straciłem niecałe 100zł . Gdybym miał się z nimi tak kontaktować, to nie wyrobiłbym na telefonach, bo co drugi email od nich to: "prosimy o kontakt telefoniczny ble ble ble".

Nie polecam PayPalla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Ok, napisalem ze nie mam karty kredytowej (wczoraj) no i dzis dostalem maila ze konto zostalo zresetowane (kasa jest jak wczesniej) i ze okres "testowy" zostal zdjety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×