Skocz do zawartości
Gość nrm

[webdev] Serwerownia Radom

Polecane posty

Gość patrys

Za dużo wejść na kamerę i wysyciło się łącze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jada taka polityka, ze kazdy jak chce sie zapytac o podstawowe informacje to musi dzwonic, to powodzenia w kwestiach technicznych BOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może polityka firmy by nie podawać cen.

Nic się nie dowiesz dopóki nie napiszesz, lub jakiś przedstawiciel nie trafi na wht :)

 

Lipna - wszystko co wiedzieć musisz jest wyłożone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissi

Przebudowali minimalnie stronę i zlikwidowali kamerkę... :(

 

i tak się nic nie działo, czekałem z 1h i żadnego serwera nie rozebrali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×