Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
northwest

Który pewniejszy hosting

Polecane posty

Witam serdecznie,

Mam parę sklepów internetowych i stronek www które chciałbym umieścić na w miarę możliwości stabilnym serwerze (testowałem w ostatnim czasie parę ofert i powiem szczerze że bywało różnie). Aktualnie zastanawiam się nad:

- Personal Hosting z Az.pl - http://www.az.pl/hosting-porownanie-kont-hostingowych.html

- Pakiet Biznes z Superhost.pl - https://superhost.pl/hosting/www/pakiety/#oplaty

- Buisness Start z Home.pl - http://home.pl/strony-www

- coś z Hitme.net.pl - http://hitme.net.pl/hosting_www.php

 

?

Chyba że znacie coś lepszego, w porównywalnej cenie.... :D

Zależy mi na stabilności i bezawaryjności... :P

 

 

Northwest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ze swojej strony śmiało polecam Site5 (w razie zakupu proszę użyć reflinka z podpisu :D ), przez miesiąc możesz sobie testować zupełnie za darmo, bez podawania numeru karty i sprawdzić jak to wszystko bangla, serwery do wyboru w USA albo w UK, śmiga bez zarzutu i na pewno nie polecisz w przypadku nadmiernego zużycia transferu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jak masz zdrowe nerwy a nie chcesz mieć ich w ogóle to bierz w AZ.pl - dhosting.pl już lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zdrowe nerwy a nie chcesz mieć ich w ogóle to bierz w AZ.pl - dhosting.pl już lepsze...

 

tzn AZ jest złe??:) Dostałem maila z jakąś promocją dzisiaj, 90% rabatu na to podstawowe konto - dlatego dopytuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

az wiecznie spamuje tymi swoimi promocjami. Ja jednak pomimo faktu, że to firma z mojej okolicy, odradzam. Sam się nerwów nie nażarłem, bo od zawsze starałem się ich unikać (mam tam tylko kilka mniej istotnych domen), jednak kumpel posiadający tam spore portfolio + hosting naszarpał się nieludzko z nimi. Weź lepiej coś w normalnej firmie, choćby którejś z przedstawionych przez moich przedmówców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jeżeli dają full promocji znaczy że to się nie sprzedaje :) A to mówi samo przez sie.

 

Bierz hitme - stabilne serwery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych co dałeś to raczej HitMe, ale radzę zobaczyć ofertę UnixStorm.org

 

Też polecam tu się nerwów nie naszarpiesz :)

Edytowano przez maniks (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

90% rabatu na to podstawowe konto - dlatego dopytuje :)

 

 

chytry 2 raz traci :) jak zainwestujesz normalną cenę w normalny hosting, możesz być na 99% pewny, że było to dobre posunięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co myślicie o superhost?

 

nie mogę znaleźć ani dobrej, ani złej opini o nich.... jak to jest z tym superhostem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mogę znaleźć ani dobrej, ani złej opini o nich.... jak to jest z tym superhostem?

 

zastanawiam się nad nazwa.pl i superhost lub hitme (ale jakoś najmniej mnie przekonuje). Co myślicie o 2 pierwszych? Da się tam postawić spokojnie parę stron internetowych, sklep itp?? są to sprawdzone firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nazwa.pl - stanowczo odradzam. To że mają fajnie wypicowaną stronę która budzi zaufanie i stwarza pozory PRO, nie znaczy że tak jest. Wręcz przeciwnie, na sklep i tym podobne rozwiązania to Nazwa.pl się nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tajemniczy superhost?:) znalazłem informację że wyłączają konta jak się je za bardzo obciąża... ale to są informacje z 2008 roku najczęściej... a jak jest teraz?

 

 

ps. troszkę mnie zdziwiłeś, myśląlem że home.pl i nazwa.pl to "TOP" polskiego hostingu :)

 

Czemu tak bardzo się łapiesz tych "wielkich", bardzo skomercjalizowanych firm?

 

tzn miałem webh, hostnine, boo i inne i powiem szczerze zawiodłem się strasznie :) rekordzistą była jedna z firm z forum, w której jednego dnia wgrałem pliki na konto, a 2 już ich nie było.... dlatego myśle że te "markowe" firmy jakoś bardziej dbają o klienta....

 

hostnine jest super, gdyby nie to że zdarza mu się być offline dość często i problemy z bazą danych... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

superhost.pl w moim mniemaniu też jest tym "koniem prowadzącym", zresztą nie każdą firmę stać na uruchomienie nielimitowanej wręcz ilości darmowych shoutcastów dla przetestowania usług pod własną marką. Jak jest, nie wiem, ale z tego co wiem w dużych firmach zwykle jest podejście ilościowe, niekoniecznie jakościowe.

 

 

 

Czy TOP to nie powiem, ale mocno stawiają na reklamę i marketing, choć nie zawsze przedkłada się to na jakość usług.

 

 

Z Hostnine sam uciekłem z moim 40gb pakietem danych do Site5 i teraz nie mogę powiedzieć złego słowa na mojego dostawcę. Dlatego sam polecam. Możesz zresztą przetestować ich usługi za darmo przez miesiąc, szczegóły w moim podpisie.

Edytowano przez theqkash (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ps. troszkę mnie zdziwiłeś, myśląlem że home.pl i nazwa.pl to "TOP" polskiego hostingu :)

 

No bo reklamują sami siebie jako TOP, co nie znaczy że reklamy prawdę prawią ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ogólnie to co ładnie wygląda nie zawsze dobrze działa!

 

Kupisz sobie Alfe Romeo co ładnie wygląda ale ciągle się psuje i masz problemy z częściami...

 

Tutaj jest podobnie. Ładne opakowanie, wysoka cena a jakość porównywalna z hostingami smsowymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×