Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xxxanonimxxx

Serwer Dedykowany

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuje serweru dedykowanego. Lokalizacja najlepiej Niemcy ew. Kanada ( Mimo to, ze napisalem ew. to jezeli bedziecie mieli jakies oferty z kanady to prosze o umieszczenie ich tutaj). Parametry podam nizej:

 

 

Procesor najlepiej: Intel® Core™ i7-920 Quad-Core ( Napisalem najlepiej bo nie koniecznie musi to byc akurat ten )

Ram: 4/8 DDR3 RAM

Lacze: do jak i z servera: 100mb/s

Transfer: 5TB minimum.

Dyski: No tutaj akurat nie mam nic na oku, wiec jakie podacie takie beda.

Budzet: 200/max: 300zl miesiecznie.

 

I pare pytan odemnie na, ktore tez potrzebuje waszej odpowiedzi:

 

1. Na owym dedyku napewno bedzie mial stac server teamspeak3 wiem, ze na Niemieckiej lokalizacji pingi beda dobre i przycinek nie bedzie, ale jakby to bylo w Kanadzie? Czy pingi beda w miare podobne? Wiecie nie chcialbym, zeby ludzie mi narzekali na to, ze przycina ich i takie tam...

 

2. Czy jest jakakolwiek mozliwosc, zeby w hetzenerze wykupic serwer dedykowany z gory na pare miesiecy a nawet rok? Czy mozna sie z nimi jakos w tym celu ugadac? Bo jezeli nie i trzeba oplacac tylko i wylacznie co miesiac to oferty z tej firmy wtedy odpadaja.

 

Wasze odpowiedzi niestety przegladne dopiero w Poniedzialek, gdyz nie bedzie mnie na swieta w domu. Mam nadzieje, ze jak wroce to bedzie ich troche i bede mial co wybierac.

 

 

Z gory dziekuje. Pozdrawiam i zycze udanych Swiat.

Edytowano przez xxxanonimxxx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×