Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość AceDude

muli bo backupy robi nocą

Polecane posty

Gość AceDude

Ja marudziłem na szybkość serwera w środku nocy, okazało się, że backupy wtedy są robione. Zostałem przeniesiony na inną maszynę i po problemie... Także takie marudzenie, jak wyżej jest serio zabawne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale od kilku tygodni serwery mój i nie tylko, chodzą tragicznie wolno lub nie chodzą wcale.

Oczywiście że informowałem o tym support niestety nie przyniosło to efektu.

Jeśli tak będzie nadal to będę zmuszony do przeprowadzki a szkoda bo dotychczas nie mogłem powiedzieć złego słowa o usługach a szczególnie o supporcie i chętnie polecałem ten hosting innym.

 

Sprawa szybko rozwiązana tak więc temat nie aktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissi

Ja marudziłem na szybkość serwera w środku nocy, okazało się, że backupy wtedy są robione. Zostałem przeniesiony na inną maszynę i po problemie... Także takie marudzenie, jak wyżej jest serio zabawne :)

 

Hmm

nie zastanowiło Cię czemu na jednej maszynie w nocy muli bo są robione backupy, a na innej nie? Może nie są robione? ;P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm

nie zastanowiło Cię czemu na jednej maszynie w nocy muli bo są robione backupy, a na innej nie? Może nie są robione? ;P :)

 

Są robione z każdej maszyny, na zewnętrzne serwery backupowe, ale z każdego serwera kopia uruchamiana jest o innej godzinie. Serwer, o którym mowa (nowy) jest kopiowany później i ma wydajniejsze dyski, więc backupowanie tam nie jest odczuwalne.

 

PS. Będę wdzięczny za nieironizowanie w tak bezsensowny sposób. Może to kogoś niepotrzebnie wprowadzić w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissi

. Serwer, o którym mowa (nowy) jest kopiowany później i ma wydajniejsze dyski, więc backupowanie tam nie jest odczuwalne.

 

 

 

A co za problem puścić z ionice + nice - z priorytetami niższymi niż reszta procesów?

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest problem - tak być po prostu nie może, ale tłumaczyć dlaczego już raczej nie będę. Wierzę, że sam dojdziesz do tego...

 

Ponawiam prośbę o zakończenie tej dyskusji albo wyczyszczenie tematu z tych niepotrzebnych postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissi

Jest problem - tak być po prostu nie może, ale tłumaczyć dlaczego już raczej nie będę.

 

 

Też zawsze jak wchodzą na strony gdzie się wolno ładuje, myślę sobie pewnie backup robią ;-)

 

Gdybym w firmie powiedział, ze teraz mają nie pracować bo się kopia robi to chyba by mnie zjedli, ale to tak off...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zawsze jak wchodzą na strony gdzie się wolno ładuje, myślę sobie pewnie backup robią ;-)

 

Gdybym w firmie powiedział, ze teraz mają nie pracować bo się kopia robi to chyba by mnie zjedli, ale to tak off...

 

Cóż, u nas pomimo kopii jednak można pracować.

 

 

PS. Pracujecie o godzinach 3-5 w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zdarza się ; ) i nie mam na myśli strip tease'u w klubie dla pań ; )

 

no co - i tak poczyszczą wątek, to sobie poofftopowałem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissi

Cóż, u nas pomimo kopii jednak można pracować.

 

Ktoś wyżej się skarżył że nie może :)

 

 

PS. Pracujecie o godzinach 3-5 w nocy?

 

 

Dziwne prawda? Jak kodeks na to pozwala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude
Ktoś wyżej się skarżył że nie może :)

I mówiłem też, że problem został rozwiązany błyskawicznie i bezproblemowo. Po to jest support, żeby się z nim komunikować, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wyżej się skarżył że nie może :)

 

 

Skarżył się, że działa wolniej, a nie wcale. Czytaj ze zrozumieniem.

 

 

Twoja "metoda" za to prowadziłaby do wykonywania kopii nie przez kilka godzin, tylko kilkanaście. Chętnie bym podyskutował, ale mam wrażenie, że w innej skali problemu rozumujemy i trochę nie do końca masz doświadczenie z tym, co się dzieje "na większą skalę".

 

Prośba do moderatorów o posprzątanie/wydzielenie zbędnych postów... To nie jest miejsce do prowadzenia dyskusji o sposobach wykonywania backupów.

 

PS. Od Pana "mix111" brak odzewu, więc nie wiem ile prawdy było w tej opinii.

Edytowano przez UnixStorm.org (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×