Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
zajacmp3

[Sprzedam] Część serwera dedykowanego jako VPS (wirtualizacja XEN)

Polecane posty

Dokładnie jak w temacie.

 

Kontakt:

GG: 6039476

e-mail: deejay.zajac@gmail.com (preferowana forma kontaktu)

Tel. (+048) 500-437-502

 

CPU: 2.3 Ghz

Ram: 2Gb DDR3

Przestrzeń dyskowa: 100Gb (Jakby ktoś chciał więcej można pomyśleć) - Dysk w Raid 1

Transfer: Bez limitów

Adres ip: 1 + każde kolejne 16zł

 

Cena: 76zł

Dostępny od 12 Marca i każdego 12 miesiąca rozliczam się gdyż wtedy opłacam ten serwer.

 

Serwer wykupiony w serwisie: http://server4you.net/ - Lokalizacja NIEMCY

 

Cenę opieram na cenniku vipower gdyż nie sprzedawałem jeszcze vpsa nikomu, a nie chciałbym rzucać śmiesznych kwot by nie żałować później :)

Edytowano przez zajacmp3 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc
Dostępny od 12 Marca

 

może przespałeś ale mamy koniec kwietnia :)

Do tego nie możesz bazować na cenie serwera w jakiejś firmie, gdyz to zupełnie co innego. No chyba, że dajesz fakture, obsługę, uptime i gwarancje na poziomie firmy oferującej takie usługi. Podatek i VAT tez opłacasz? Jeśli nie, to twoje ogłoszenie jest z lekka krzakowate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

Rzeczywiście racja od maja :). Bazuje cenowo mniej więcej patrząc po ile podobne konfiguracje chodzą lecz ja daje więcej za tą samą cenę :) uptime mogę zagwarantować zwyczajnym screenem ile serwer matka już chodzi bez restartów, a jakość usługi będzie można sprawdzić. Do tygodnia czasu nie ma u mnie w sumie problemu by zrezygnować i żebym zwrócił pieniądze. Nie jestem jakiś naciągaczem :)

 

I jestem osobą prywatną nie załatwiam papierków - sprzedaje, bo nie używam większości zasobów. Ale dzięki za wytknięcie mi tych faktów :) Może rozjaśni to innym zaplecze mojej oferty.

Co do VPS'a dzierżawę można przeprowadzić przez Allegro bądź za pośrednictwem umowy przesłanej kurierem.

Edytowano przez zajacmp3 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×