Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ewenementx2

Jak sie rozliczacie z DotPay?

Polecane posty

Witam,

 

Pewnie wiele osób korzysta z dotpay więc postanowiłem zapytać w jaki sposób rozliczacie się z tego. Chodzi mi głownie o to że chciałbym w swoim serwisie wprowadzić opłatę za dostęp do jednego działu, użytkownicy wpłacaliby pieniądze a w zamian dostawali dostęp do konta. Wszystkie płatności przelewem na konto dotpay nie sms. Czytałem gdzieś że co miesiąc dostaję się umowę o dzieło i na jej podstawie się rozliczamy jak za zwykłą umowę tego typu. W panelu generujemy rachunek i wysyłamy do dotpay. Czy dobrze to rozumiem? Dodam że konto jest na osobę fizyczną bez DG.

 

Dzięki za pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałem gdzieś że co miesiąc dostaję się umowę o dzieło i na jej podstawie się rozliczamy jak za zwykłą umowę tego typu. W panelu generujemy rachunek i wysyłamy do dotpay.

 

Tylko w przypadku Premium SMS, przelewów to nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzę się dobrze zastanowić zanim podpiszesz z nimi umowę.. W tej firmie nic nie działa jak powinno jeśli chodzi o obsługę klienta.. a już szczytem było przysłanie mi PIT należącego do innej osoby.. http://bezsenny.com/?p=12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również odradzam współpracę. Moje konto zostało zablokowane bez podania przyczyny a dalsze rozmowy skończyły się formą "Dotpay nie jest zainteresowany współpracą z Państwem". Czterocyfrowa suma wyparowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając odrobinie temat :-) Czy u was również nie działa przyjmowanie płatności kartą płatniczą/kredytową w dotpay od początku maja? Zaczyna się robić nieciekawie w tej firmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Nie działa, co więcej na stronie od przynajmniej tygodnia wisi nie oznaczony datą tekst

 

Szanowni Państwo.

 

W dniu dzisiejszym niektóre transakcje dokonywane za pomocą kart kredytowych mogą otrzymywać negatywny wynik autoryzacji. W chwili obecnej pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. Opisana sytuacja dotyczy jedynie transakcji dokonywanych za pomocą kart kredytowych. W celu opłacenia zamówienia, Państwa Klienci mogą korzystać z pozostałych kanałów płatności dostępnych w serwisie dotpay.

 

Przepraszamy za ewentualne niedogodności,

Zespół Dotpay

 

Nie wiem co to jest DZIEŃ DZISIEJSZY ale trwa już bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×