Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
draker

[ZLECĘ] Instalacja nginxa / litespeeda

Polecane posty

Witam.

 

Zlecę jak najmniej inwazyjną instalację nginx'a albo litespeeda na serwerze VPS. Sam oczywiście bym to zrobił, tyle, że zależy mi na jednym: maksymalnie 20 minut downtime'u, bo obecnie strona stoi na Apache, a ja nie chcę ryzykować. Chyba, że ktoś będzie instalował w godzinach nocnych, wtedy to OK. Dodatkowo potrzebne mi jest jeszcze:

-w przypadku nginx'a przerobienie standardowego .htaccess Joomli 1.5 na ten zgodny z nginx'em

-zintegrowanie z panelem PLESK (z tego co patrzyłem w internecie jest mnóstwo poradników i w przypadku takiego lite'a trzeba tylko w panelu cos zmienić)

-podstawowa konfiguracja (podstawowa, czyli jakies malutkie pierdoły etc)

 

Budżet: jak najmniejszy, więc preferowałbym oferty od nie-firm, które zedrą ze mnie kasę ;). I preferowana zapłata po 26 kwietniu (po otrzymaniu płatności AdSense), ale jesli kwota będzie mala to wysle przed tym terminem.

 

Oferty na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trustcom

hmm chcesz jak najtaniej, ale wiesz, że Litespeed jest płatny, nie? : )

 

Jest też wersja bezpłatna, która obsługuje do 5 vhostów z apache plus ma też parę innych ograniczeń. Oczywiście to zależy do czego ten litespeed jest potrzebny. Możliwe, że ta wersja darmowa będzie wystarczająca (lub nie ;) ).

 

http://www.litespeedtech.com/litespeed-web-server-editions.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×