Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Miłosz

Z: Opinie GłowaNet.pl

Polecane posty

To czy Adam dobrze zrobił oddzwaniając na maila wysłanego przez klienta o 3 w nocy każdy odpowie sobie sam.

 

Każdy niepotrzebny spam w tym temacie będzie odpowiednio nagradzany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że tu od 'układów' i kasowania postów się roi . Adamowi się zarzuca i BlueMan układy. A tu co .. NQ all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że tu od 'układów' i kasowania postów się roi . Adamowi się zarzuca i BlueMan układy. A tu co .. NQ all

Rozumiem, że dużo się ostatnio działo na forum. Ale jak nie odróżniasz tematu z opiniami od tematu ze spamem na temat "Czy Adam musi być pod telefonem 24/7", to może potrzebny Ci odpoczynek od forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że dużo się ostatnio działo na forum. Ale jak nie odróżniasz tematu z opiniami od tematu ze spamem na temat "Czy Adam musi być pod telefonem 24/7", to może potrzebny Ci odpoczynek od forum.

Każdy niepotrzebny spam w tym temacie będzie odpowiednio nagradzany.

W wielu wątkach z opiniami o firmach toczą się tego typu rozmowy, Tobie jest chyba potrzebny odpoczynek od internetu, bo Ci się miesza forum z dyktaturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wielu wątkach z opiniami o firmach toczą się tego typu rozmowy, Tobie jest chyba potrzebny odpoczynek od internetu, bo Ci się miesza forum z dyktaturą.

 

Po to jest moderator, aby pilnował Takie rzeczy na forum. Pomimo tego że jest wolność wypowiedzi, moderator musi spełniać swoje zadanie, szkoda że inni nic nie robią. Teraz powiesz, że bronię Miłosza, oczywiście że bronie, bo mam do tego prawo.

Jak Ci się nie podoba praca moderatora ode tego jest administracja, nie posty które spamują forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po to jest moderator, aby pilnował Takie rzeczy na forum. Pomimo tego że jest wolność wypowiedzi, moderator musi spełniać swoje zadanie, szkoda że inni nic nie robią. Teraz powiesz, że bronię Miłosza, oczywiście że bronie, bo mam do tego prawo.

Jak Ci się nie podoba praca moderatora ode tego jest administracja, nie posty które spamują forum.

 

Nie obchodzi mnie kogo bronisz i z kim utrzymujesz kółko wzajemnej adoracji / różańcowe,

zauważam jedynie, że w temacie "opinie o firmie" ma prawo toczyć się rozmowa nt. pracy telefonicznego bok firmy.

Moderowane powinny być posty w których kamazy i inni skaczą sobie do gardeł nie te nt. pracy BOK głowanet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obchodzi mnie kogo bronisz i z kim utrzymujesz kółko wzajemnej adoracji / różańcowe,

Oczywiście, że Ciebie nie powinno to obchodzić, poprostu nie Twoja sprawa.

Więc zostaw także administracę forum tym, którzy się tym zajmują i mają do tego prawo. Jak masz problem to od tego jest Bartosz lub Tomek.

 

Mnie również nie ochodzi to, że zacząłeś bronić Głowanet. Z kim imprezujesz, czy robisz układy to już Twoja sprawa.

Możesz chodzić nawet do kościoła na różaniec.

Edytowano przez MZone Group (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Paweł ma rację.

 

Moderatorzy czasem (nie wszyscy i nie zawsze, ale ciężko mi to trackingować, bo nie umiem - nie ma? - danych kto co gdzie przeniósł i dlaczego, a przydałoby się, np. w postaci komentarza w wątku) uważają siebie samych za alfy i omegi - szczyt wyczucia, szczyt dobrego rozeznania, zawsze mają rację, "to wydzielić", "to przenieść", "to skasować, bo nie związane z tematem"... niestety, często jest to z punktu widzenia "bo ja tak uważam i koniec", a nie o to chodzi w moderacji.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie również nie ochodzi to, że zacząłeś bronić Głowanet. Czy z nim imprezujesz, czy robisz układy to już Twoja sprawa.

Możesz z nim chodzić nawet do kościoła na różaniec.

Hamuj się, bo tego typu insynuacje mogą się źle skończyć dla Ciebie czyt. konsekwencje prawne.

Nikogo nie bronię, z nikim nie mam układów ani nie imprezuję z tej firmy, a Wy sporo przesadzacie.

A jako członek społeczności forum mam prawo w każdym temacie napisać co mi nie odpowiada, nie muszę pisać bezpośrednio do Bartka czy Tomka - to nie Bartek, Miłosz czy Tomek jako admini / modzi tworzą społeczność a kilka tysięcy ludzi którzy mają prawo napisać co myślą.

Edytowano przez www.ionic.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zaczyna się straszenie sądami. Chociaż kilka postów wczesniej też napisałes o kółku różańcowym i Ciebie nikt sądem nie straszy. Ale widocznie taka nowa moda się pojawiła. Przeczytaj sobie jeszcze raz posty przeniesione do kosza. Może dostrzeżesz w niektórych śmietnik. Kilka zgłosiłem Bartkowi do przywrócenia.

 

Sponsi, niestety nie ma takiej opcji przy twardym usuwaniu postów z wątków. A być może przydałaby się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hamuj się, bo tego typu insynuacje mogą się źle skończyć dla Ciebie czyt. konsekwencje prawne.

Dobrze że dodałeś o konsekwencjach prawnych, bo już zacząłem się bać. :D

Nie było moim celem insynuacja tego, źle mnie zrozumiałeś. No ale to już Twoja sprawa jak to odbierasz.

 

To właśnie Ty zasugerowałeś (o ile dobrze pamiętasz) że to ja i GH robię/imy układy z Miłoszem i On mnie broni, więc zastanów więc na drugi raz co piszesz, to są właśnie insynuacje. Ja do Ciebie nic nie mam, ale widzę, że Ty ostatnio masz jakieś problemy ze mną.

 

Miłosz czy Tomek jako admini / modzi tworzą społeczność a kilka tysięcy ludzi którzy mają prawo napisać co myślą.

Ja nie twierdzę, że nie mają prawa, każdy ma prawo. Ale po co zwracasz ogólnie uwagę Miłoszowi, podważasz jego autorytet na forum. Od tego jest administracja lub ewentualnie PW do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zaczyna się straszenie sądami. Chociaż kilka postów wczesniej też napisałes o kółku różańcowym i Ciebie nikt sądem nie straszy. Ale widocznie taka nowa moda się pojawiła. Przeczytaj sobie jeszcze raz posty przeniesione do kosza. Może dostrzeżesz w niektórych śmietnik. Kilka zgłosiłem Bartkowi do przywrócenia.

 

Sponsi, niestety nie ma takiej opcji przy twardym usuwaniu postów z wątków. A być może przydałaby się.

 

Nie chodziło mi o mnie akurat, choć kto inny mógłby uznać za zniesławienie słowa typu układy z firmą którą inni uważają za "hakerską".

Przestańcie wreszcie bo to naprawdę robi się nudne, do kosza poleciała chamówa nie neguję tego,

chodzi o to co napisałeś w temacie i co zostało przeze mnie zacytowane;

Czy Adam musi być pod telefonem 24/7

Jest to bezapelacyjnie elementem opinii o firmie i rozmowa w tym kierunku również ma prawo się toczyć.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodziło mi o mnie akurat, choć kto inny mógłby uznać za zniesławienie słowa typu układy z firmą którą inni uważają za "hakerską".

Dobrze wiesz, że nie to miałem na myśli. Ale zastanawiam się, o co ta cała kłótnia, od kilku dni są dwa obozy, i jeden lepszy od drugiego.

Krzyki, walki, straszenia.

Przecież nie na tym polega zasada forum, to ma być miejsce wymiany poglądów, a nie straszenia sądami (co mnie akurat ubawiło :D ), chodzi o wymianę doświadczenia i wspólne rozwiązanie problemów.

 

To co tu teraz mamy to po prostu burdel, i dziwię się że administracja siedzi Cicho i nic nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweł, tylko zauważ, że wczoraj odebrał telefon o 3 w nocy. A jutro nie odbierze, będzie spał do 12 i posypią się posty, że BOK nie działa. Adam nie ma na stanie 100 ludzi pracujących na zmiany. X nocek da się zarwać, ale spać też kiedyś trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtd

W ostatnim czasie (z punktu widzenia czytacza tego forum) wygląda to tak:

- Gdy ktoś napisze coś złego na mzone zaraz pojawia się Miłosz robi porządek i komentuje (straszy "odpoczynkiem" od forum)

- Gdy ktoś napisze coś dobrego o głowanet (i widzę ze nie tylko) pojawia się Miłosz robi porządek i komentuje (straszy "odpoczynkiem" od forum)

 

pomijam zachwalanie wzajemne mzone<>Miłosz (jako admin lub castpol.pl)

Edytowano przez xtd (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie (z punktu widzenia czytacza tego forum) wygląda to tak:

 

- Gdy ktoś napisze coś dobrego o głowanet (i widzę ze nie tylko) pojawia się Miłosz robi porządek i komentuje (straszy "odpoczynkiem" od forum)

 

pomijam zachwalanie wzajemne mzoneMiłosz (jako admin lub castpol.pl)

 

Być może to tak wygląda, ale nie jest. Weź pod uwagę to, że ja bardzo dużo spędzam czasu an forum, jestem w Londynie otwieram lapka i piszę na forum, jestem w biurze też zaglądam i piszę. Fakt że widać w zasadzie tylko Mzone na forum nie znaczy, że to jedyna forumowa firma, inne firmy poprostu być może nie mają czasu na pisanie postów. Odnośnie moderatorów, przecież tylko Miłosz bierze czynny udział w obsłudze forum, inni siedzą cicho i nic nie robią. Więc dlaczego zarzucacie to jemu, nie patrząc ca całość. Przecież to jest tylko Wasze subiektywne spojrzenie.

 

 

- Gdy ktoś napisze coś złego na mzone zaraz pojawia się Miłosz robi porządek i komentuje (straszy "odpoczynkiem" od forum)

Akurat nie ma zbyt wiele negatywnych opinii o nas, więc nie ma co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Po co wgle ten temat jest? Wezcie go zamknijcie albo usuncie... Na gg sobie o tym gadajcie albo na pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Miłosz od kiedy obchodzi Cię firma, o której pisze się na wątku? W sensie czy odbierze, czy nie, czy posypią się, czy nie itd.

Paweł ma rację - był to element opinii.

 

EDIT:

Acha... jeśli to nie było na temat, to trzeba by wyciąć 1/3 tekstów w wątkach o opiniach.

Co więcej, tam dalej jest dysputa w wątku o Głowanet, na temat tego odbierania telefonu.

Jestem ciekaw w jaki sposób wybrałeś w którym momencie to obciąć i dlaczego poleciała też moja wypowiedź, prawdopodobnie bardziej na temat niż minimum 2, które zostały.

O tym piszę wyżej - za dużo jest takiego strzelania gdzie uciąć, co przenieść.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA tylko napiszę tak.

 

Forum spada na PSY jak dawny portal epuls.pl. Nie które pogłoski mają choć trochę prawdy że na WHT w oczach potencjalnych forumowiczów, widać "układy". Niech każda firma każdej rzuci się do gardeł powpiernicza jakieś robaki do listowania zawartości i idźcie po sądach. Bo dla mnie teraz to forum dzieli się na 2 obozy. I dużo anonimków co się będzie rejestrować i tu oczerniać Adama i jego głowanet oraz Andrzeja i GH . Dla mnie to jest śmieszne . A najbardziej bym się śmiał gdyby wyszło na jaw. Że Adam nie miał z tym nic wspólnego. JA rozumiem Miłosza wczuwa się w obowiązki, ale coś za bardzo. Teraz wszyscy będą chwalić Miłosza.

 

Xtd dobrze mówi, ja miałem taki przypadek kiedy mój wątek został usunięty w dziale opinie na amen. I to dziś nie dostałem od nikogo odpowiedzi co sięz nim stało . Więc albo jest jakieś jedno wielkie kółko różańcowe albo c... wie

Edytowano przez hicky (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissi

I dużo anonimków co się będzie rejestrować i tu oczerniać Adama i jego głowanet oraz Andrzeja i GH . Dla mnie to jest śmieszne . A najbardziej bym się śmiał gdyby wyszło na jaw. Że Adam nie miał z tym nic wspólnego. JA rozumiem Miłosza wczuwa się w obowiązki, ale coś za bardzo.

 

Oj dzieci dzieci...

 

Myślą, że ktoś się przejmuje jakąś jednoosobową firemką, ot śmieszna historia właściciela/hakerka, który zamiast robić biznes bawił się kosztem swojego klienta

 

Tak naprawdę to wszystkich tylko bawi, nie wpływa to na przychody i pozycję żadnej z firmn na tym forum , ot odskocznia od codzienności i rozrywka kosztem głupoty jednego z właścicieli firmy z dużą głową ale małym rozumkiem :D

Edytowano przez kissi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tupolew karczował lasy, tutaj firmy karczują swoją konkurencje, tylko szkoda że każdy musi to czytać, a żeby wyciągnąć pierwotny temat dyskusji trzeba czasem naprawdę przeczytać 10 stron kłócenia się między 3 userami najczęściej firmami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszmy o tym książkę, jak czytałem w gazecie=. Jedna osoba twierdzi że TU wyladował a potem go bomba próżniowa roz..waliła. I mają nawet Zdjęcia z USA że wylądowali. xD

 

Napiszmy o tym książkę, jak czytałem w gazecie=. Jedna osoba twierdzi że TU wyladował a potem go bomba próżniowa roz..waliła. I mają nawet Zdjęcia z USA że wylądowali. xD

 

Napiszmy o tym książkę, jak czytałem w gazecie=. Jedna osoba twierdzi że TU wyladował a potem go bomba próżniowa roz..waliła. I mają nawet Zdjęcia z USA że wylądowali. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest głupie! A może po prostu się nawaliłeś, i napisałeś 3 razy to samo nie zauważając że już to masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest głupie! A może po prostu się nawaliłeś, i napisałeś 3 razy to samo nie zauważając że już to masz.

 

To że 3 razy napisałem to samo, to dopiero teraz zobaczyłem. Ale wgl. dziwne rzeczy dzieją mi się dziś z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×