Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mokry

[DirectAdmin] zakladanie userow

Polecane posty

Witam...

Postawilem serwer na linuxie, zainstalowalem DA (DirectAdmin). Wszystko jest ladnie pieknie, wszystko chodzi bez zadnych problemow.

I teraz male pytanie: Jak moge umozliwic ludziom postronnym zarejestrowanie sie na stronie on-line, ale tak aby DA zrobilo im od razu konto i aby po rejestracji mogli od razu wejsc w panel z DA na okres np 14 dni testowych. Wiem, ze mozna to zrobic instalujac na whois.card, ale jakos mnie jeszcze na niego nie stac.

Czytalem tez conieco o tym na stronie directadmin.com, ze to sie robi przez jakies komendy API, ale jakos mimo wszystko nie umiem tego zabardzo pojac.

Ktos moze pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super. Dzieki. Naprawde takiej odpowiedzi sie spodziewalem :/.

Chodzi mi o bardziej konkretna odpowiedz. Napisalem juz wczesniej, ze niebardzo daje sobie z tym rade i prosze o jakies ukierunkowanie, jakas pomoc w tym. Nie oczekuje od razu pieknie napisanego skryptu (choc byloby mi bardzo milo :)), ale o naprowadzenie mnie, objasnienie mi tego przez kogos kto ma o tym troche pojecia.

A to, ze trzeba jakis skrypt napisac to samemu sie domyslilem.

 

Wysłany Sro Sty 04, 2006 6:08 pm:

 

Okey, poradzielm sobie.

 

Jedynie co to trzeba bylo napisac mala klase, ktora komunikowala sie z DA i wykonywala odpowednia komende. Ja na razie juz wszystko OK i pyka bez zarzutow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super. Dzieki. Naprawde takiej odpowiedzi sie spodziewalem :/.

Chodzi mi o bardziej konkretna odpowiedz. Napisalem juz wczesniej, ze niebardzo daje sobie z tym rade i prosze o jakies ukierunkowanie, jakas pomoc w tym. Nie oczekuje od razu pieknie napisanego skryptu (choc byloby mi bardzo milo :P), ale o naprowadzenie mnie, objasnienie mi tego przez kogos kto ma o tym troche pojecia.

A to, ze trzeba jakis skrypt napisac to samemu sie domyslilem.

 

Wysłany Sro Sty 04, 2006 6:08 pm:

 

Okey, poradzielm sobie.

Jedynie co to trzeba bylo napisac mala klase, ktora komunikowala sie z DA i wykonywala odpowednia komende. Ja na razie juz wszystko OK i pyka bez zarzutow :P

 

a może mógłbyś ją tutaj opublikować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×