Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Dodaj oszusta! niech nie grasuje dalej po sieci

Polecane posty

Gość

Wielu z nas zostało oszukanych. Czy to w transakcji zawieranych w życiu, czy przez internet. Niestety oszustów jest wśród nas sporo.

Na szczęście powstała strona, która jest swoistym rejestrem takich. http://www.dodajoszusta.pl/ - bo o niej mowa zawiera spis oszustów,

wraz z opisem historii i kombinacji cwaniaka. Zostałeś kiedyś oszukany - daj temu wyraz ! Niech złodziej nie czuje się bezkarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

oj oj oj

 

Przeciez to od razu podpada pod publiczne pomówienie a zapis że wszystkie wypowiedzi sa w ramach "swobody wypowiedzi" można wsadzić sobie głęboko gdzieś.

Chętnie zapraszam do publikacji na mój temat, nawet podam dokładne dane, zeby przed sadem nie było zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to sie nazywa - trafiony zatopiony :)

 

Co do serwisu to hmm prześledziłem go troche i..

temat śliski, choć inicjatywa zacna - czy da się ją pociągnąć pewnie zobaczymy w przeciągu kilku miesięcy

 

To co na pewno jest w tej stronie godne polecenia to Doradztwo - zobaczcie na odpowiedzi prawnika - są darmowe ale widać, że robione profesjonalnie

więc może ktoś ma głowę na karku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB
http://wnioski.pieniadz.pl/krd/ gdzieś jest wzmianka o tym na oficjalnej stronie KRD? No ja rozumiem dobrą inicjatywę itd. ale może najpierw należałoby sprawdzić ten serwis zanim się faktycznie na kogoś coś napisze a gdy serwis będzie jakąś machlojką to może być nie miło. Nie wiem czy mi się to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Można dodać polityków?

Ale by była heca... wpis o Tusku i obietnicach przedwyborczych : ) ekstra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Wpis o ryżym skończy się tym że wejdzie szybciej ustawa która umożliwiać będzie cenzurowanie internetu, a strona zostanie migiem zlikwidowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×