Skocz do zawartości
jfe

[DEDYKOWANY] Pod hosting plików

Polecane posty

Witam!

Szukałem na forum jakichś dobrych serwerów pod hosting plików, ale jak zauważyłem w innych tematach padają te same firmy przez jednych doradzane a przez drugich 'równane z ziemią' tak więc prosiłbym o pomoc w znalezieniu serwera.

 

Dokładniej chodzi mi o serwer Dedykowany musi on posiadać Duży i szybki dysk. Do tego Łącze unmetered i dużej przepustowości.

 

Ma to być jeden z serwerów na którym będą przechowywane same Pliki z hostingu plików.

 

Pozdrawiam.

 

@edit:

 

 

Wiem, że na Leaseweb mógłbym coś złożyć ale tam co najmniej quadcore i 8G Ram, dlatego zastanawia mnie czy pod same pliki statyczne rzeczywiście potrzebne są takie specyfikacje.

Edytowano przez jfe (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że na Leaseweb mógłbym coś złożyć ale tam co najmniej quadcore i 8G Ram, dlatego zastanawia mnie czy pod same pliki statyczne rzeczywiście potrzebne są takie specyfikacje.

 

z takimi potrzebami to chyba tylko leaseweb Ci zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z takimi potrzebami to chyba tylko leaseweb Ci zostaje

 

W rozumieniu że ram i procesor? Jeżeli tak to się nie zrozumieliśmy, bo miałem na myśli że są to minimalne opcje jakie mogę tam wybrać.. A na same trzymanie plików statycznych wystarczy chyba mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W rozumieniu że ram i procesor? Jeżeli tak to się nie zrozumieliśmy, bo miałem na myśli że są to minimalne opcje jakie mogę tam wybrać.. A na same trzymanie plików statycznych wystarczy chyba mniej.

 

nie o ram tylko o "unmetered"

 

masz w leaseweb oferte - 100 Mbps Unmetered - S

Dual-Core E2160

za € 99 ,- month

 

tak na marginesie, jestem ciekaw czy da sie w polsce znalesc oferte unmetered ponizej 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kimsufi wychodzi najtaniej, ale pytanie było o serwer z szybkimi dyskami, a WD z serii Green do takich z pewnoscią nie należą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kimsufi dałoby się przeżyć, ale chodzi o Pliki z hostingu plików, a we Francji surowe prawo.

 

Dziękuję za te ofertę:

 

"masz w leaseweb oferte - 100 Mbps Unmetered - S

Dual-Core E2160

za € 99 ,- month"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×