Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
zibra

Plesk demo

Polecane posty

Witam!

 

Chciałem przetestować panel administracyjny plesk na stronie producenta, ale chyba mam zablokowany port 8443 bo wyskakuje error: acces denied. Czy wiecie jak sobie z tym poradzić? Wyłączam firewalla i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga: Jeśli masz problem z połączeniem się ze stroną Demo Plesk 7, sprawdź swoje połączenie przez porty 443 lub port 8443. Zwykle te pory są blokowane przez wszelkiego rodzaju firewalle (zapory ogniowe) dostawców internetu. Skontaktuj się z sales@swsoft.com lub certyfikowanym sprzedawcą SWsoftu w twoim regionie aby otrzymać pełny klucz do testowania.

 

ze strony SWsoft :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a internet masz przez sieć lokalną czy jakieś NEO ? Mozesz mieć port zablokowany przez admina sieci wtedy sam sobie tego portu nie odblokujesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Dialog DSL.

 

To znaczy, że jeżeli to demo mi nie zadziała to i panel na zakupionym serwerze też? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zależy gdzie będzie stał ten wykupiony serwer, czy dostawca będzie blokował porty.

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia czy w DialogDSL blokowane są jakiekolwiek porty, tym bardziej port 443, który jest podstawą działania protokołu HTTPS (raczej nie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!

 

Chciałem przetestować panel administracyjny plesk na stronie producenta, ale chyba mam zablokowany port 8443 bo wyskakuje error: acces denied. Czy wiecie jak sobie z tym poradzić? Wyłączam firewalla i nic

Od kiedy wyfiltrowanie portu objawia się komunikatem "access denied"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×