Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
rekin

Gdzie serwer VPS z administracją pod Publikera

Polecane posty

No właśnie. Nie mam bladego pojęcia o Linuxie - z Panelami "no problem" Potrzebuję za rozsądne pieniądze serwer VPS pod Publikera (ok 10-12 projektów) + kilkanaście stron Wordpressowych. Ma to działać stabilnie i 'bez jaj" ponieważ część stron jest klientów. Jak wyżej pisałem, Linux jest mi obcy, a konfiguracje serwera - jeszcze bardziej :) Jak są jakieś propozycje, sugestie - to poproszę. Rozważam również tzw Hosting Dedykowany -ale, żeby potem się nie okazało, że trzeba w nieskończoność dokupować RAM etc - bo to za mało... Oczywiście, sprawa ceny też jest istotna. Dodatkowym atutem będzie możliwość wykupienia w ciekawej cenie paru adresów IP (pozycjonowanie, ale kilka stron dla 1go klienta, a nie jakieś śmieci).

 

Serdecznie pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Najważniejsze: budżet

drugie najważniejsze: ile dysku i transferu

 

Podstawowe kwestie, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze: budżet

drugie najważniejsze: ile dysku i transferu

 

Podstawowe kwestie, heh

Transfer - nie mam pojęcia - ruch nie jest wielki na stronach - kilkanaście - kilkadziesiąt wejść dziennie nas stronę (działam lokalnie), Publiker trochę męczy. Budżet? Widziałem ofert w granicach 100zł miesiąc - szukam taniej :)

 

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Taniej nie ma sensu, w dodatku masz - sądząc po opisie - dość zamulające rzeczy.

Musisz dokładnie opisać ile dysku, ile transferu - co do wejść to tutaj parametrem jest obciążenie (zapytania, itp.). W sumie to obciążenie to tutaj ważniejsza kwestia niż ten cały transfer...

100zł to jest ULTRA minimum, by w ogóle o czymś rozmawiać. Tzn. inaczej - jeśli wymagasz porządnej jakości, to dołóż przynajmniej połowę tego, bo jeśli wystarczy jakieś byle co, byle gdzie, to pewnie luz i zaraz posypią się oferty... już nie będę najeżdżał na te wszystkie firemki, ale ogólnie ja ostatnio jestem zniesmaczony VPSem w Hetznerze...

 

Korzystając z okazji mój mały apel do webmasterskiej braci:

Ludziska, zacznijcie kasować klientów porządniej, bo utrzymujecie po 20 sporych stron, a budżetu z tego tyle, co kot... co 2 tygodnie prośba o pomoc, że jest 20-30 serwisów i budżetu 800zł rocznie, a marzy się VPS zarządzalny...

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do naszej oferty serwerow zarzadzanych, najtanszy pakiet juz od 105 zlotych.

 

@sponsi z Hetznerem wspolpracujemy prawie rok, nie z nimi zadnych problemow, nie liczac tego ostatniego spowolnienia w ich sieci ktore bylo ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz kupić zwykłego VPS'a w wersji root i zapłacić 50-60 zł jakiemuś człowiekowi,który ogarnia trochę linuxa, pakiety, kompilację etc. i on Ci to skonfiguruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz kupić zwykłego VPS'a w wersji root i zapłacić 50-60 zł jakiemuś człowiekowi,który ogarnia trochę linuxa, pakiety, kompilację etc. i on Ci to skonfiguruje.

 

 

Ello

 

Takiego człowieka to mam - natomiast wolę żeby to robiła FIRMA - tam nie wszyscy jadą na urlop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×