Skocz do zawartości
narkil

[Sprzedam] Serwer dedykowany OVH

Polecane posty

Witam,

mam do sprzedania serwer dedykowany w OVH - EG Max Reloaded .

Serwer jest opłacony do 2011-06-15, abonament miesięczny wynosi 553.49 zł BRUTTO.

Jeśli chodzi o firmę hostingową to posiadam u nich serwer już 2 lata, brak problemów

z łącznością, jeśli chodzi o awarie to do tej pory zdarzyły mi się dwie, który zostały naprawione błyskawicznie.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt:

gg - 7436698

Pozdrawiam

 

up

Edytowano przez Miłosz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Jeśli chodzi o firmę hostingową to posiadam u nich serwer już 2 lata, brak problemów

z łącznością, jeśli chodzi o awarie to do tej pory zdarzyły mi się dwie, który zostały naprawione błyskawicznie.

 

Gdzies juz slyszalem te spiewke :/ Chyba kazdy tak pisze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba kazdy tak pisze nie?

To nie jest kimsufi jakbyś nie zauważył.

Ja też nie mogę narzekać na serwery z serii profesionalnej. Padła mi kość ramu - wymienili błyskawicznie.

 

#edit

Poza tym co to jest za moda z komentowaniem osób chwalących działanie OVH? Nie rozumiem tego. Za każdym razem to samo. A bo tata Marcina powiedział, że kumpel jego wujka powiedział, że kupił kimsufa za 70 zł i nagle cale OVH jest do d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

To nie jest kimsufi jakbyś nie zauważył.

Ja też nie mogę narzekać na serwery z serii profesionalnej. Padła mi kość ramu - wymienili błyskawicznie.

 

#edit

Poza tym co to jest za moda z komentowaniem osób chwalących działanie OVH? Nie rozumiem tego. Za każdym razem to samo. A bo tata Marcina powiedział, że kumpel jego wujka powiedział, że kupił kimsufa za 70 zł i nagle cale OVH jest do d...

 

Nie kumam cie, ale ok ;-)

 

Nie chodzilo mi o to ze ovh i ks jest zle, bo sam uzywam tam serwerow... tylko to ze prawie wszyscy pisza ze serwer maja x lat i mieli tylko x awarii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzilo mi o to ze ovh i ks jest zle, bo sam uzywam tam serwerow... tylko to ze prawie wszyscy pisza ze serwer maja x lat i mieli tylko x awarii...

Ja mam już chyba z 4, a moze wnet 5, serwery z oferty ovh, kimsufi i RPS. I żadnej większej awarii sprzętowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

To sie ciesze, Miłosz, z twojego szczescia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×