Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
zibra

Hosting z dużym limitem transferu

Polecane posty

Witam!

 

Szukam niedrogiego serwera na stronę www, który będzie miał spory limit miesięcznego transferu w granicach 50 GB. Miejsce na stronę to ok. 1 GB. Php i mysql oczywiście ywmagane. Macie jakieś propozycje? Z góry dziękuję. Interesują mnie również firmy, które oferują indywidualną konfigurację (dobór parametrów) konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Nie wiem na czym zalezy ale na budzetowy hosting z duzym ruchem polecam

www.routhost.com - transfer 20,40 lub 80GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem na czym zalezy ale na budzetowy hosting z duzym ruchem polecam  

www.routhost.com - transfer 20,40 lub 80GB[/code]A jak wyglada sprawa z platnosciami czy przy przelewach z kraju nie dochodza jakies sumy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że firma tani-hosting.net ma bardzo zachęcającą ofertę. Czy macie jakieś newgatywne doświadczenia z nią związane? Bo z tematu z opiniami dużo się nie dowiedziałem :(.

 

Proszę jeszcze o poradę w kwestii takiej czy wybrać konto www czy reseller? Jakie są różnice? Do tej poty miałem konto www na superhost.pl i nie bardzo wiem czy jakieś znaczne zmiany nastapią przy przejściu na tym reseller. Do tej pory udostępniałem część mojego serwera innym klientom, więc konto reseller chyba to dego własnie jest przystosowane? Prosze o pomoc i konkretne informacje na temat tego typu serwera.

 

Dziwi mnie dlaczego konto reseller z 6x większą pojemnością, kontami mail, mysql, ftp bez ograniczeń, a z jedynie o 5GB mniejszym limietem transferu jest tańsze o 50 zł (tani-hosting.net - serwer500, reseller3)?

 

Dziękuję za wasze opinie i porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwi mnie dlaczego konto reseller z 6x większą pojemnością, kontami mail, mysql, ftp bez ograniczeń, a z jedynie o 5GB mniejszym limietem transferu jest tańsze o 50 zł (tani-hosting.net - serwer500, reseller3)?
O to najlepiej zapytac sie adminow

 

 

Proszę jeszcze o poradę w kwestii takiej czy wybrać konto www czy reseller? Jakie są różnice? Do tej poty miałem konto www na superhost.pl i nie bardzo wiem czy jakieś znaczne zmiany nastapią przy przejściu na tym reseller. Do tej pory udostępniałem część mojego serwera innym klientom, więc konto reseller chyba to dego własnie jest przystosowane? Prosze o pomoc i konkretne informacje na temat tego typu serwera.

 

Przeczytaj faq o resellerach.

http://www.webhostingtalk.pl/viewtopic.php?t=41

 

Jesli chodzi o t-h.net to zalezy od pieniedzy jakie mozesz przeznaczyc na hosting. Maja tania oferte ale poziom uslug niejest wysoki... Wiec jak masz malo pieniedzy to mozesz ostatecznie kupic u nich konto, jesli troche wiecej to zapomnij o nich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

konto z 1gb pojemności i 50 gb transferu, reszta bez ograniczeń, mogę Panu zaoferować za

499 zł rocznie, lub 49,9 zł miesięcznie (jest to oferta indywidualna - specjalnie dla Pana).

Konto byłby na pewnym, mało obciążonym i stabilnym serwerze w Niemczech.

Szczegóły na http://www.jor.pl

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×